Menorca – Španělsko – TUIfly – 2 606 Kč
24.7.2013

Menorca – Španělsko – TUIfly – 2 606 Kč

O této nabídce

Na velmi omezené množství prázdninových termínů jsou od TUlfy dostupné last minute letenky na Menorcu. Na tento druhý největší ostrov Baleár se dostanete zpátečním letem z Mnichova na přelomu července a srpna za zajímavé ceny. Jako příklad uvádíme termín 27. července až 4. srpna. Rezervaci provedete přímo na stránkách dopravce.

Termíny:

Červenec: 

Odlety: 25, 27, 28
Návraty: 25

Srpen:

Odlety: 1, 4
Návraty: 1, 4

Ubytování:

V příkladovém termínu 27.7.-4.8. ubytování pořídíte např. za 714 Kč/os/noc.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Menorca{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)