Menorca – Španělsko – Ryanair – 851 Kč
26.5.2013

Menorca – Španělsko – Ryanair – 851 Kč

O této nabídce

Opět tu máme akční letenku od nízkonákladového Ryanairu, který nabízí výhodné lety na 2. největší ostrov Baleár, konkrétně na Menorcu.

Jedná se o přímé zpáteční  lety z Düsseldorfu Weeze do hlavního města ostrova (Mahonu). V několika červnových termínech za tuto cestu zaplatíte 32 EUR (851 Kč).

Červnové termíny:

Odlety:

5, 9, 12, 16

Návraty:

5, 9, 12, 16, 19, 23, 26

Ubytování:

Ubytování v penzionu v Mahonu lze pořídit za 617 Kč/os/noc. Penzion se nachází v historickém centru města.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Mahon{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)