Melbourne z Berlína za 14 998 Kč
21.6.2018

Melbourne z Berlína

14998

O této nabídce

Vydejte se za protinožci se společností China Southern Airlines – letenky do australského Melbourne z Berlína za 14 998 Kč. Poznejte, jak se žije na druhé straně zeměkoule, v zemi klokanů a papoušků, v zemi kontrastů a neuvěřitelných přírodních scenérií a v zemi, kde se voda v umyvadle točí druhým směrem!

Ne nadarmo se Melbourne říká „australské zahradní město“. Tolik krásných a rozlehlých zahrad a parků v centru města jen tak v klasickém australském městě nenajdete. Všudypřítomné viktorianské domy a odlehčená atmosféra tomuto městu dodává ještě větší šmrnc.
Po pár dnech v Melbourne můžete nasednout do fára a prozkoumávat stát Victoria dle své libosti. Rozhodně za návštěvu stojí Great Ocean road, jedna z nejkrásnějších vyhlídkových silnic na světě, Grampians National Park s krásnými přírodními zákoutími a strmými útesy, a nebo oblast Gippsland, 400 km pustých plážích, zátok atd. A to ani nezmiňujeme zajímavosti za hranicemi státu Victoria. No rozhodně je tu co dělat.

Vyrazit lze v druhé půlce listopadu a začátkem prosince.

Letenky z Berlína do Melbourne například v termínu od 9. 11. – 22. 11. rezervujte zde

 • Rezervujte: přímo v našem vyhledávači
 • Zavazadla: 2 ks odbaveného zavazadla do 23 kg + 1 ks příručního zavazadla v ceně
 • Dostupnost: 
  • druhá půlka listopadu a první půlka prosince 2018
 • Termíny:
 • Další destinace: 
  • odlety možné i z Mnichova: 7.11.-22.11. za 15 280 Kč >> rezevujte zde
  • nabízí se i „open jaw“: přílet do Melbourne, odlet ze Sydney v termínu 7. 11. – 22. 11. za 16 337 Kč >> rezrevujte zde

Ubytování

Ubytování u protinožců určitě nepatří mezi ty nejlevnější, každopádně se tu dají najít i pěkné a cenově přijatelné nabídky. Pro baťůžkáře a nenáročné cestovatele můžeme doporučit Ritz For Backpackers za 481 Kč/os./noc se snídaní. Komu naopak nevadí si trošku připlatit, určitě doporučujeme The Crossley Hotel, nacházející se v centru Melbourne a nabízející moderní a prostorné pokoje. Cena za noc zde ovšem stojí 1 180 Kč.

Půjčení auta

Austrálie je natolik velká, že jí rozhodně nepřejdete pěšky (pokud to neplánujete jako celoživotní cíl). Pokud zde zůstanete i jen pár dní, doporučujeme si půjčit auto, ať toho prozkoumáte za svůj pobyt co nejvíce. Auto si můžete najít a booknout přes naší autopůjčovnu.

Víza

Občané České republiky si musejí před vstupem do Austrálie zařídit elektronickou registraci. To platí pro všechny návštěvníky, kteří přijíždějí za účelem turistiky a nezůstanou v zemi déle jak 3 měsíce. Žádost vyplníte na této stránce. Schválení by mělo přijít cca za 1 – 2 dny.

Jak do Berlína

Z Prahy na berlínské letiště Tegel se dostanete například autobusy Flixbus nebo Regiojet. Zvolit můžetei dopravu s Českými dráhami a poté se z centra na letiště dostat veřejnou hromadnou dopravou za 2,8 €.

Náhled letenky z Berlína do Melbourne za 14 998 Kč

Melbourne z Berlína za 14 998 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)