Melbourne – Wizzair/China Eastern Airlines – 19 993 Kč
14.5.2012

Melbourne – Wizzair/China Eastern Airlines – 19 993 Kč

O této nabídce

Chcete-li se v zimě ohřát u protinožců, China Eastern má stále v nabídce zajímavý tarif do australského Melbourne. Jak rezervovat letenku a vybrat si termín, který vám vyhovuje? Udáváme příklad 25. listopadu – 8. prosince.

1. Nejprve si vyberte v tomto kalendáři letenek zpáteční letenku z Říma do Melbourne a zpět do Londýna (25. listopadu – 8. prosince)

2. Na stránce Wizzairu zakupte jednosměrnou letenku z Prahy do Říma (podle našeho příkladu 25. listopadu).

3. Rovněž na stránce Wizzairu zakupte jednosměrnou letenku z Londýna Lutonu do Prahy na 10. prosince ráno.

Tato kombinace z Prahy s návratem do Prahy vás vyjde na 19 993 Kč (včetně odbaveného zavazadla), pokud jste členy Xclusive u Wizzairu dokonce na 19 453 Kč.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Melbourne{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)