Melbourne i Sydney z Mnichova od 15 992 Kč
17.11.2017

Melbourne i Sydney z Mnichova

15992

O této nabídce

Naplánuj si výlet na druhou stranu zeměkoule k protinožcům do Austrálie. Dopravce Air China nabízí letenky s odletem z bavorského Mnichova do jihoaustralského města Melbourne za pěkných 15 992 Kč. K dispozici je přitom dostatek termínů od listopadu až do jarních měsíců. Vydat za teplem (toho času je v Austrálie přesně opačné počasí než u nás) se můžete třeba i přes Vánoce v termínu od 10. do 28. prosince >> REZERVUJ ZDE a strávit tak Štědrý den přímo na pláži!

Samozřejmě v nabídce figurují i příjemně nacenění letenky do kosmopolitního Sydney. Jejich ceny začínají na 16 344 Kč a termíny hledejte v první polovině roku 2018. Bonusem pro cestovatele během cesty bude i zastávka v Šanghaji – denní stopover bez nutnosti nocování ideálně využijite k návštěvě této čínské metropole, neboť víza potřebovat nebudete.

Ubytování

Po náročné a dlouhé cestě jistě rádi přivítáte pěkné ubytko, kde se vzpamatujete z jetlagu a načerpáte nové síly na poznávání Austrálie. My bychom si v Melbourne vybrali za základnu tento pěkný apartmán za 1 056 Kč/os./noc. Pokud pojedete budget trip, tak by Vám mohl stačit tento solidní hotel za 446 Kč/os./noc.

Jestliže si za cílovou destinaci zvolíte Sydney, pak byste měli mrknout na tento pohodový apartmán za 910 Kč/os./noc anebo třeba na takovýto prima hotel v centru města za 1 181 Kč/os./noc.

Víza

Občané České republiky nepotřebují pro krátkodobé turistické výlety do Austrálie víza. Nicméně jsou povinni si obstarat elektronickou registraci. Žádost o ni vyplníte na této stránce a po jejím schválení (den či dva čekání) je Vaše.

Jak do Mnichova

Pojedete-li v bandě, tak je nejlepší vyrazit do Mnichova ve vlastní káře.  Pokud však preferujete cestu neosobním dopravním prostředkem nejsnáze dostanete z Prahy na palubách žlutých resp. zelených autobusů společností Regiojet nebo Flixbus. Jednosměrná jízdenka do centra města Vás vyjde na 380 Kč a pokud byste se rádi svezli až na letiště, tak zaplatíte za cestu 590 Kč. 

Náhled letenky z Mnichova do Melbourne za 15 992 Kč

Náhled letenky z Mnichova do Sydney za 16 344 Kč

Melbourne i Sydney z Mnichova od 15 992 Kč
Melbourne i Sydney z Mnichova od 15 992 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)