O této nabídce
Využijte aktuální akce od letecké aliance One World a nakombinujte si megatrip po Spojených státech amerických podle svého gusta! Při odletu z Vídně můžete navštívit hned 4 vyhlášené a oblíbené severoamerické destinace již za parádních 10 767 Kč. Na necelý den se zastavíte v magickém New Yorku, abyste následně pokračovali na západní pobřeží do San Francisca. Zde si půjčíte káru a celou Kalifornii řádně projedete, neboť takový roadtrip po národních parcích Yosemite, Sequioa či Death Valley by měl podniknout rozhodně každý. Podle vlastních preferencí se pak rozhodnete, zdali putování Kalifornií ukončíte v Los Angeles nebo ještě kousek popojedete a zkusíte jít štěstí naproti ve městě hazardu – Las Vegas. Následně se letecky přesunete na prosluněnou Floridu do Miami, kde si užijete poslední dny dovolené na pláži, a pak již hurá zpátky do reality všedního dne.
Větší cestovatelé to z Los Angeles vezmou ještě přes Mexiko a zastaví se na poloostrově Yucatán ve vyhlášeném letovisku Cancún. Kromě pohodového lehára u Karibského moře by vám neměly uniknout ani starodávné mayské památky v Chicén Itzá či Tulumu. Celá kombinace se zastávkou v Mexiku vás pak vyjde na 13 107 Kč, což je naprosto skvělé, neboť za podobnou cenu kolikrát neseženete ani letenky do Cancúnu…
Vaší kreativitě se meze nekladou a poskládat je možné téměř jakoukoliv kombinaci letenek do výše uvedených měst. Pouze zastávka v New Yorku nesmí být delší než 24 hodin. Pokud byste s nějakým konkrétním termínem měli trable, ozvěte se komentářů a my se na to zkusíme podívat.
PS: Při přestupech v Londýně si dejte pozor na změnu letiště v některých případech. Ty nejlevnější kombinace většinou budou nutit k pozemnímu přesunu z Heathrow na Gatwick (v tomto případě si nechte na přestup, byť je garantovaný, větší časovou dotaci). Není však problém případně v nabídce letů lehce rolovat dolů a vybrat si pohodlnější kombinaci bez nutnosti přesun absolvovat…
- Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
- Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla
- Dostupnost: říjen 2018 – květen 2019
- Příkladové termíny a kombinace:
- Vídeň – New York – San Francisco – Los Angeles – Miami – Vídeň
- I. combo -> 6. – 21. 2. za 10 807 Kč
- hlavní let za 7 324 Kč >> REZERVUJ ZDE
- přískok z Los Angeles do Miami (15. 2.) za 3 483 Kč >> REZERVUJ ZDE
- II. combo -> 30. 4. – 16. 5. za 10 767 Kč
- hlavní let za 7 357 Kč >> REZERVUJ ZDE
- přískok z Los Angeles do Miami (11. 5.) za 3 410 Kč >> REZERVUJ ZDE
- I. combo -> 6. – 21. 2. za 10 807 Kč
- Vídeň – New York – San Francisco – Las Vegas – Miami – Vídeň
- 6. – 22. 3. za 11 034 Kč
- hlavní let za 7 356 Kč >> REZERVUJ ZDE
- přískok z Las Vegas do Miami (18. 3.) za 3 678 Kč >> REZERVUJ ZDE
- 6. – 22. 3. za 11 034 Kč
- Vídeň – New York – San Francisco – Los Angeles – Cancún – Miami – Vídeň
- 5. – 27. 2. za 13 107 Kč
- hlavní let za 7 324 Kč >> REZERVUJ ZDE
- přískok Los Angeles – Cancún (18. 2.) za 3 254 Kč >> REZERVUJ ZDE
- přískok Cancún – Miami (22. 2.) za 2 529 Kč >> REZERVUJ ZDE
- 5. – 27. 2. za 13 107 Kč
- Vídeň – New York – San Francisco – Los Angeles – Vídeň
- 6. – 14. 11. za 8 207 Kč >> REZERVUJ ZDE
- 1. – 9. 5. za 7 838 Kč >> REZERVUJ ZDE
- Vídeň – New York – San Francisco – Los Angeles – Miami – Vídeň
- Tip: Namixujte si vlastní výlet dle libosti na základě kalendářů zveřejněných v tomto článku. Kreativitě se meze nekladou, pouze zastávka v New Yorku nesmí být delší než 24 hodin.
Ubytování
Ať se budete pohybovat na východním či západním pobřeží Spojených států amerických (pro Mexiku platí to samé) tak nezapomeňte si booknout ubytko na Hotels.com či Bookingu.
Víza
Pro návštěvu Spojených států amerických na kratší časový úsek nepotřebujete víza. Stačí když si opatříte elektronickou registraci ESTA. Tu získáte online po vyplnění formuláře na těchto stránkách. Následně zaplatíte administrativní poplatek ve výši 14 USD a registraci máte na světě.
Autopůjčovna
Zejména v Kalifornii se určitě vyplatí mít půjčenou vlastní káru a podniknout roadtrip po národních parcích. V celém itineráři se s půjčeným autem během pobytu na západě USA vlastně i počítá! Tak se mrkněte do naší autopůjčovny a zajistěte si svého parťáka na cesty již nyní.
Náhled letenky z Vídně doNew Yorku, San Francisca a z Miami do Vídně za 7 324 Kč

Přestože jsme byli v USA teď dva roky po sobě, tak tyhle letenky mě hodně lákají 🙂 Rád bych se podíval zpět na východ i západ a tady je zase v rámci jednoho tripu… Kdyby někdo chtěl nějaké rady – https://etabroad.com/cs/tag/usa/
Ahoj, je možnost odletět nakonci března/začátkem dubna z Vídně například do SA popřípadě LA tam strávit 4/5 dní. Poté preletnout do Miami kde pobýt cca 9 dní a poté domu?!
Díky ml
Ahoj Dome,
no jasně, že by to šlo jen musíš být zpátky do 5. dubna neb pak má tarif třítýdenní výluku! Takže bych to viděl následovně do San Frisca 20/3 a návrat z Miami 4/4 za 7 435,- Kč -> http://zalet.si/v2mu1A a přískok mezi SFO a MIA třeba 25/3 za 2 863,- Kč -> http://zalet.si/n3rQaW Suma sumárum dost pohodový výlet za 10 298,- Kč! 🙂
Se stopkou v NYC pak o dvě stovky dráže -> http://zalet.si/5KbieL
Tonda
Jé díky moc! Ale kvůli hokeji můžu od 31.3. 🙁
V tom případě bychom to mohli naladit na přelom dubna a května. Tedy za předpokladu, že je pro tebe tato termínová kombinace OK. 🙂
To by šlo. Potřebovali bychom být doma okolo 5-10. Května. Šlo by? 🙂
Ještě jednou moc dekuju za tvojí ochotu najít a pomoc. 🙂
Pak bych to tedy letěl takto za takřka podobnou cenu od 25/4 do 8/5 -> http://zalet.si/fGY3jk a http://zalet.si/0rGELu Cestou tam je sice noc v Madridu (případně můžete vybrat kombinaci níže v linku za 9 tisíc Kč/os. s rychlými přestupy), ale jinak krásně využijete dva státní svátky! 🙂 Cena je to stále parádní!
Ahoj, tohle se mi přesně hodí do krámu! Poradíte, jak nejlíp vychází trip San-francisco-oaxaca(mexico)-nyc? Ne nutné v tomhle pořadí, ale NY aspoň 10 dni, Kalifornie aspoň taky tak 🙂 Na celej trip máme měsíc.
Čego Báro,
bohužel nevidím nějaké preferované cestovní období, takže budu kalkulovat s květnem, kdy je největší výběr z termínu, počasí by mělo být všude libové a navíc využijete oba dva státní svátky!
Jako základní kámen tripu bych viděl tyto letenky z Vídně do NY a návratem ze SF v termínu 30/4 – 29/5 za 7 461,- Kč/os. -> http://zalet.si/XDxNwk (s odbaveným báglem pak za 9 561,- Kč/os.).
Přelety do Oaxacy jsou solidní petardy -> necelých 12 tisíc Kč/os. (http://zalet.si/0P6mCa), proto bych namísto ní zvolil let z NY do Mexico City za 2 795,- Kč/os. -> http://zalet.si/zXi4j0 (odbavený bágl za 30 USD/ks), pak do Oaxacy přejel po zemi (6 hodin půjčeným auťákem nebo „nějak“ veřejnou dopravou) a následně se přesunul opět letecky do Kalifornie (Los Angeles) s Interjetem za cca 4 tisíce Kč/os..
A jsme celkem na nějakých 14 tisících Kč/os., což je naprostá paráda za toto combo! 🙂 Neváhal bych dlouho neb není akční tarify na zaoceánských letech mohou být brzy fuč…
Prima večer
Tonda
Ahoj Tondo, díky moc! Jak jsem psala rychle z mobilu, trošku jsem na to datum pozapomněla. Odlet by měl být nejdřív 16. listopadu a návrat nejpozději 20. prosince. Trasa teda nejspíš San Francisco – autem do LA – pak Oaxaca (nejlíp samozřejmě Puerto Escondico) – možná i to mexico city, pokud stojí za vidění? – NYC . Ty ceny, co posíláš jsou skvělý, ale bojím se, že v prosinci je to trochu jiný kafe….
Díky moc!
Bára
Ahoj Báro,
tarif má od 12/12 výluku, takže je nutné cestu ukončit do tohoto data. Ale cenově to zvládneme podobně jako v tom máji! 🙂
Ideálně v termínu 19/11 – 11/12 po ose VIE – SFO a NYC – VIE za 7 517,- Kč/os. -> http://zalet.si/FSMqp6 Následně letět z LAX do Mexico City (určitě za zastávku stojí – už kvůli levnějším letenkám či pyramidám v Teotihuacánu) za 3 921,- Kč/os. -> http://zalet.si/4Tjbzn a odlet opět z Mexico City do NY přímým letem za 3 364,- Kč/os. -> http://zalet.si/VONRsp
Poslední puzzlíkem do mozaiky letů budou přelety mezi Mexico City a přímořským letoviskem Puerto Escondido. Ty tam vklíníte dle vlastních preferencí pobytu v obou dvou mexických destinacích. Zpáteční letenky se pohybují kolem 2 tisíc Kč s ViVa Aerobus!
Celkově mi tato kombinace vychází na nějakých 16,5 tisíce Kč/os. – to je furt paráda a určitě bych do toho šel! 🙂
Tonda
Zdravím, mám otázku ke trase: Vídeň – New York – San Francisco – Los Angeles – Miami – Vídeň, konkrétně ke II. kombu. Druhá letenka mi nějak nenavazuje z LA do Miami. Nebo špatně koukám? Díky za odpověd! 🙁
Čego Patriku,
pokud se správně koukám, tak je vše v naprostém pořádku. Odlet z Fort Lauderdale je 15/5, zatímco přílet z Los Angeles již 11/5. Celé kombo je koncipované tak, aby sis stihl užít na Floridě ještě nějakou legraci. 🙂
Pokud Tvůj dotaz směřuje k chybějícímu segmentu mezi San Franciscem a Los Angeles, tak v popisu akce uvádíme tip na půjčení auta. To je tedy případná odpověď na Tvůj dotaz: „jak ze SF do LA“. Jinak samozřejmě není problém letět do Miami již ze SF a na LA se vykašlat. 😀
Snad je to není srozumitelné…
Tonda
Aha, tahle informace mi poněkud unikla :).
Máš nějaký odkaz na tu poslední možnost? 🙂 Tedy letět rovnou do Miami? 🙂
Co třeba takhle 8/5 za podobný peníz -> http://zalet.si/jcGEol Celý výlet tak rovnoměrně rozdělíme mezi Kalifornii a Floridu. Případně s tím termínem hýbej dle vlastní libosti, změny na přeletu budou minimální. 🙂
A nebude vadit, když v prvním letu (za 7000,- letenka) nenastoupím a budu pokračovat tou co si mi poslal?
Ještě jednou děkuji
A vlastně jak se dostanu do Philadelphie z Miami. Promiň nějak se v tom začínám ztrácet :/
Patriku, poslal jsem Ti mejlem kompletní návod, jak na dané lety vč. screenů. 🙂
Snad to bude dostatečně vysvětlující nápověda…
T.
Ahoj, je prosím nějaká varianta včetně Cancúnu koncem dubna (Velikonoce) nebo na začátku května? Nejlíp bez změny letiště v Londýně. Díky
Čauko Viki,
jelikož na velkou část dubna má tarif výluku, tak bych to viděl nejlépe na začátek května. Hlavní let za 8 301 Kč,- Kč/os. -> http://zalet.si/yC6VB4 (zvol druhou nabízenou kombinaci s lepšími přestupy na Heathrow v obou dvou směrech, a také si nezapomeň zvolit pozdější čas odletu z NY).
Přískoky do Cancúnu by poté vycházely následovně: LAX – CUN za 3 376,- Kč/os. -> http://zalet.si/caYZIO a CUN – MIA za 3 529,- Kč/os. -> http://zalet.si/jtoaTK
Tonda
Dobrý den, je prosím možnost využít kombo vč. LA i Cancunu během prosince? S tím, že ve ve státech stačí po pár dnech a ideal se pozdržet v Mexiku 🙂 Díky moc předem za pomoc! 🙂
Dobrý den, Radku,
hlavní tarif má od 12. do 26. prosince výluku, proto musíme celý trip naplánovat na sklonku listopadu a první půlku prosince (27/11 – 11/12). Snad je to OK. 🙂
Hlavní lety bych zvolil v následující kombinaci za 7 970,- Kč/os. -> http://zalet.si/kqsE9G a přískoky potom takto: LAX – CUN (2/12) za 3 245,- Kč/os. -> http://zalet.si/iNBoOq a CUN – MIA za 2 230,- Kč/os. (přímý let 8/12) -> http://zalet.si/uNRALU
Suma sumárum za 13 445,- Kč/os. , což je velká paráda! Co Vy na to? 🙂
Tonda
Dobrý den Tondo,
naprostá pecka! Ještě dám dohromady termín a není co rozmýšlet 🙂
DIKY MOC!!!!
Dobrý den ještě jednou Tondo,
trošku jsem se zamyslel a říkam si, že na 14 dní je asi zbytečné přelétávat do Cancunu. Raději bych čas rozložil více do USA. Chci Vás tedy ještě jednou poprosit o pomoc:
Šlo by se zdržet 2-3 dny v NY další 3 dny San Francisco dalších pár dní v LA a pak si výlet do Vegas + Zion pak se nabízí z Vegas nebo LA do Miami a do Vídně.
Děkuji za jakýkoli nápad. Cokoliv jsem překlid mi hodilo letenky kolem 50k..
Radek
Dobrý den, Radku,
pokud tedy zůstaneme u varianty s pořádným US tripem, pak bych volil toto combo (27/11 – 11/12).
Jako základ opět letenky z Vídně přes New York, kde se však zdržíte maximálně na ten necelý den (při delším stopoveru buď vzroste rapidně cena anebo na úkor pobytu v NY přibude dlouhý přestávka v Londýně), do San Francisca za 7 931,- Kč/os. -> http://zalet.si/kqsE9G Pak bych si v SF půjčil káru v naší autopůjčovně, projel s ní Kalifornii přes národní parky do LA a zastavil se až v Las Vegas. Odkud bych do Miami přeletěl třeba takto 7/12 večer za 3 079,- Kč/os. -> http://zalet.si/Ro3e2q
Celý trip tak vyjde na nějakých 11 tisíc Kč, a to je stále velká pohoda! 🙂 Jinak s nákupem bych už dlouho neotálel, akce již frčí relativně dlouho a kdoví, kdy bude fuč…
Tonda
Naprostá PECKA DÍKY MOC!!
Ještě jeden dotaz. V autopujcovne mi to naslo auta za tyden do 5ti tisic. To asi neni finalni cena ze? Díky
Jestli to bylo v naší půjčovně, tak to bylo se všim všudy, včetně pojištění s nulovou spoluúčastí. I tak ale za to ruku do ohně můžu dát jen tehdy, když to uvidim na screenu.
Jirka
Zdravím 🙂 vypadá to zajímavě 🙂
Beru to jako výzvu, nechcete se někdo domluvit a vyrazit společně? 🙂
Může to být zábava a člověk si přijde na spoustu zážitků 🙂
Adél..
Zdravím,
když už je ten západ USA v akci… Chtěli bychom na jaře na Hawai tak na 10-14 dní, nešlo by to nějak nakombinovat, aby byla cena co nejpříznivější? Přestupy nevadí..
Ahoj Andreo,
tady musíme kalkulovat i s cenami letenek z Kalifornie na Havajské ostrovy. Za mě by to šlo prímově třeba v březnu (6 – 20/3) za cca 15 tisíc Kč/os. – což je hodně gut. 🙂
Open-jaw letenky z Vídně do LA a návratem ze SF za 7 823,- Kč/os. -> http://zalet.si/lvi9gQ a pak tam vsuneme další open-jaw letenky na Havaj za téměř totožnou cenu -> http://zalet.si/cbQPCA (přílet do Honolulu a odlet z Kahului). V tom shledávám největší výhodu, že si můžete naplánovat trip po ostrovech bez nutnosti vracet se znovu na Oahu. Přelety pak řeště již dle vlastní libosti. 🙂
Tonda
To vypadá hodně dobře, děkuji:-) Snad i zbytek výpravy bude spokojen:-)
A jdou najít termíny za podobné ceny třeba i v dubnu? Koukala jsem, ale už mi to našlo vždy vyšší cenu.
Tarif má bohužel po velkou část dubna výluku (do 25/4). Jedině až na přelomu dubna a května. 🙂
Dobrý deň so Slovák mám záujem využiť vaše služby no je mi ťažko písať po Česky nemôžete mi poslať číslo zavolám bude to veľa otázok záujem mám o Ameriku
Dobrý den, Radoslave,
pište klíďo „po slovensky“. Vaše dotazy rádi zodpovíme. 🙂
Tonda
Dobrý den,bylo by možné naplánovat jen Floridu a Cancún? Termín začátek května? Děkuji moc Kamila
Dobrý den, Kamilo,
jasně, možné by to určitě bylo! 🙂 Co třeba letět z Vídně do Miami v termínu 1 – 14/5 za parádních 6 509,- Kč/os. -> http://zalet.si/B9HDnu a pak do hlavního termínu vsunout zpátečku z Miami do Cancúnu za 4 868,- Kč/os. -> http://zalet.si/Gx9QiS
Celkově jsme potom na částce 11 377,- Kč/os., což je naprostá paráda! 🙂
Tonda