Megatrip po USA aka 4v1 za 10 767 Kč
19.9.2018

Megatrip po USA aka 4v1

10767

O této nabídce

Využijte aktuální akce od letecké aliance One World a nakombinujte si megatrip po Spojených státech amerických podle svého gusta! Při odletu z Vídně můžete navštívit hned 4 vyhlášené a oblíbené severoamerické destinace již za parádních 10 767 Kč. Na necelý den se zastavíte v magickém New Yorku, abyste následně pokračovali na západní pobřeží do San Francisca. Zde si půjčíte káru a celou Kalifornii řádně projedete, neboť takový roadtrip po národních parcích Yosemite, Sequioa či Death Valley by měl podniknout rozhodně každý. Podle vlastních preferencí se pak rozhodnete, zdali putování Kalifornií ukončíte v Los Angeles nebo ještě kousek popojedete a zkusíte jít štěstí naproti ve městě hazardu – Las Vegas. Následně se letecky přesunete na prosluněnou Floridu do Miami, kde si užijete poslední dny dovolené na pláži, a pak již hurá zpátky do reality všedního dne.

Větší cestovatelé to z Los Angeles vezmou ještě přes Mexiko a zastaví se na poloostrově Yucatán ve vyhlášeném letovisku Cancún. Kromě pohodového lehára u Karibského moře by vám neměly uniknout ani starodávné mayské památky v Chicén Itzá či Tulumu. Celá kombinace se zastávkou v Mexiku vás pak vyjde na 13 107 Kč, což je naprosto skvělé, neboť za podobnou cenu kolikrát neseženete ani letenky do Cancúnu…

Vaší kreativitě se meze nekladou a poskládat je možné téměř jakoukoliv kombinaci letenek do výše uvedených měst. Pouze zastávka v New Yorku nesmí být delší než 24 hodin. Pokud byste s nějakým konkrétním termínem měli trable, ozvěte se komentářů a my se na to zkusíme podívat.

PS: Při přestupech v Londýně si dejte pozor na změnu letiště v některých případech. Ty nejlevnější kombinace většinou budou nutit k pozemnímu přesunu z Heathrow na Gatwick (v tomto případě si nechte na přestup, byť je garantovaný, větší časovou dotaci). Není však problém případně v nabídce letů lehce rolovat dolů a vybrat si pohodlnější kombinaci bez nutnosti přesun absolvovat…

 • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla
 • Dostupnost: říjen 2018 – květen 2019
 • Příkladové termíny a kombinace:
  • Vídeň – New York – San Francisco – Los Angeles – Miami – Vídeň
   • I. combo -> 6. – 21. 2. za 10 807 Kč
   • II. combo -> 30. 4. – 16. 5. za 10 767 Kč
  • ​​​​​​​​​​​​​​Vídeň – New York – San Francisco – Las Vegas – Miami – Vídeň
   • ​​​​​​​6. – 22. 3. za 11 034 Kč
  • ​​​​​​​​​​​​​​Vídeň – New York – San Francisco – Los Angeles – Cancún – Miami – Vídeň
   • ​​​​​​​5. – 27. 2. za 13 107 Kč
  • ​​​​​​​​​​​​​​Vídeň – New York – San Francisco – Los Angeles – Vídeň
 • ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Tip: Namixujte si vlastní výlet dle libosti na základě kalendářů zveřejněných v tomto článku. Kreativitě se meze nekladou, pouze zastávka v New Yorku nesmí být delší než 24 hodin.

Ubytování

Ať se budete pohybovat na východním či západním pobřeží Spojených států amerických (pro Mexiku platí to samé) tak nezapomeňte si booknout ubytko na  Hotels.com  či  Bookingu.

Víza

Pro návštěvu Spojených států amerických na kratší časový úsek nepotřebujete víza. Stačí když si opatříte elektronickou registraci ESTA. Tu získáte online po vyplnění formuláře na těchto stránkách. Následně zaplatíte administrativní poplatek ve výši 14 USD a registraci máte na světě.

Autopůjčovna

Zejména v  Kalifornii se určitě vyplatí mít půjčenou vlastní káru a podniknout roadtrip po národních parcích. V celém itineráři se s půjčeným autem během pobytu na západě USA vlastně i počítá! Tak se mrkněte do  naší autopůjčovny  a zajistěte si svého parťáka na cesty již nyní.

Náhled letenky z Vídně doNew Yorku, San Francisca a z Miami do Vídně za 7 324 Kč

Megatrip po USA aka 4v1 za 10 767 Kč

Náhled přískoku z LA do Miami za 3 483 Kč

Megatrip po USA aka 4v1 za 10 767 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
38 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)