Megatrip po Karibiku za 16 035 Kč
28.5.2018

Megatrip po Karibiku

16035

O této nabídce

Vzhledem k velké a kladné odezvě na předchozí „Megatripy po Karibiku“, které jsme inzerovali v březnu a dubnu, jsme pro vás vymysleli další pěknou kombinaci i dnes. Tentokráte je celý výlet koncipovaný s odletem i příletem přímo z Prahy. Nejlevnější kombinace termínů je možné poskládat ke konci kalendářního roku v listopadu a prosinci, kdy se již není třeba obávat tropických bouří a výlet se tak stane lákavým útěkem před plískanicemi, které tou dobou budou panovat na našem území. Náš tip se skládá ze šestice letenek za celkovou cenu 16 035 Kč. 

Nejdříve se z Prahy vydáme na Floridu, kde přistaneme ve Fort Lauderdale ležícího na východním pobřeží jen kousek od Miami. Zde se ohřejeme, abychom již v dobré náladě pokračovali na skákačku po Karibiku. První zastávkou bude nejjižnější ze všech karibských ostrovů – Trinidad nacházející se přímo u venezuelských břehů. Pokračovat budeme severovýchodním směrem na Barbados. A poslední zastávkou se stane francouzský zámořský department – Guadeloupe. Odtud nás již bude čekat návrat do Paříže a následně i Prahy. Výlet hravě zvládneme za dva týdny, přičemž v jednotlivých karibských destinacích strávíme vždy 3 – 4 dny, což se nám jeví jako ideální poměr, během něhož stihneme parádní koupačku, šnorchlování, ochutnávku rumů i kukačku po ostrovech.

Ubytování

Ať již budete kdekoliv v Karibiku, tak se určitě můžete spolehnout na širokou nabídku na osvědčeném Bookingu nebo vyzkoušejte platformu AirBnB. Nezapomeňte však, že karibské ostrovy nepatří obecně mezi nejlevnější destinace.

Víza

Jedinou drobnou byrokratickou překážkou je nutnost elektronické registrace před vstupem na území Spojených států amerických. ESTA si vyklikáte během pár minut online za 14 USD. Mrkněte se k nám na web na jednoduchý a přehledný návod. Pro návštěvu jednotlivých karibských destinací našinec žádná speciální povolení nepotřebuje.

Náhled letenky z Prahy do Fort Lauderdale za 4 888 Kč

Megatrip po Karibiku za 16 035 Kč

Náhled letenky z Miami do Port of Spain za 1 854 Kč

 

Megatrip po Karibiku za 16 035 Kč

Náhled letenky z Port of Spain do Bridgetownu za 2 252 Kč

Megatrip po Karibiku za 16 035 Kč

Náhled letenky z Bridgetownu do Pointe-á-Pitre za 2 397 Kč

 

Megatrip po Karibiku za 16 035 Kč

Náhled letenky z Pointe-á-Pitre do Paříže za 3 336 Kč

 

Megatrip po Karibiku za 16 035 Kč

Náhled letenky z Paříže do Prahy za 1 308 Kč

 

Megatrip po Karibiku za 16 035 Kč

guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Lucka

Ahoj, hledám podobné letenky jen odlet v rozmezí 15. – 21. 12. Praha (a okoli) -> Port of Spain (jednosměrně) a nedaří se mi najít nic za dobrou cenu. Neměli byste nějaký tip? Díky, Lucka

Antonin

Ahoj Lucko,

jednosměrné letenky jsou většinou drahá legrace (nenakupují-li se u lowcost dopravců – a ti z Evropy na Trinidad bohužel nelétají). Navíc cenu dost výrazně ovlivňuje předvánoční období…

Já bych to letěl z Norimberku na sousední Tobago s Condorem – 18/12 za velmi slušných 14 120 Kč. 🙂 Přesun na Trinidad pak zajistí trajekty anebo Carribean Airlines.

Tonda

Lucka

Ahoj Tondo,

díky moc za tip, ale 14 tis. je opravdu dost. Chceme se pak vracet v lednu z Guadeloupe do Paříže. Ještě zkusím hledat.

Ještě jednou díky,
Lucka

Antonin

Bohužel ani se zastávkou na Floridě a následným přeletem to nevychází o moc lépe. Alternativně tedy z Prahy do Miami s Norweigenem 17/12 a pak přeletět na Trinidad s Copou až 24/12. Pak jsme na celkem 10 tisících Kč / os. 😀

Anebo to vzít z Paříže na Martinik -> http://zalet.si/ZQ619K a následně přeletět na Trinidad -> http://zalet.si/jCvryK a jsme na slabých 11 papírech, což ve velmi hezké + mrknete na Martinik!

Tonda

Jaroslav

….já tomu asi nerozumím, hned první let – Praha -> Fort Lauderdale:
– když kliknu na modrý link „přes stránky dopravce“ uvedený u této trasy v sekci rezervuje, otevřou se mi Iberia
– dole u náhledu té letenky z Prahy do Fort Lauderdale je ale prolink na norwegian
– a ta letenka dle screenu není do Fort Lauderdale, ale do Orlanda

Antonin

Ahoj Jaroslave,

díky za trefný podnět. Skládali jsme těch Karibik hopperů zároveň vícero, a jak vidno – nějaké míchačky se objevily. Nyní by vše již mělo být v naprosté harmonii. Správně poletíš první segment z PRG do FLL s Norweigenem. 🙂

Tonda

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)