Megatrip po Karibiku za 16 035 Kč
28.5.2018

Megatrip po Karibiku

16035

O této nabídce

Vzhledem k velké a kladné odezvě na předchozí „Megatripy po Karibiku“, které jsme inzerovali v březnu a dubnu, jsme pro vás vymysleli další pěknou kombinaci i dnes. Tentokráte je celý výlet koncipovaný s odletem i příletem přímo z Prahy. Nejlevnější kombinace termínů je možné poskládat ke konci kalendářního roku v listopadu a prosinci, kdy se již není třeba obávat tropických bouří a výlet se tak stane lákavým útěkem před plískanicemi, které tou dobou budou panovat na našem území. Náš tip se skládá ze šestice letenek za celkovou cenu 16 035 Kč. 

Nejdříve se z Prahy vydáme na Floridu, kde přistaneme ve Fort Lauderdale ležícího na východním pobřeží jen kousek od Miami. Zde se ohřejeme, abychom již v dobré náladě pokračovali na skákačku po Karibiku. První zastávkou bude nejjižnější ze všech karibských ostrovů – Trinidad nacházející se přímo u venezuelských břehů. Pokračovat budeme severovýchodním směrem na Barbados. A poslední zastávkou se stane francouzský zámořský department – Guadeloupe. Odtud nás již bude čekat návrat do Paříže a následně i Prahy. Výlet hravě zvládneme za dva týdny, přičemž v jednotlivých karibských destinacích strávíme vždy 3 – 4 dny, což se nám jeví jako ideální poměr, během něhož stihneme parádní koupačku, šnorchlování, ochutnávku rumů i kukačku po ostrovech.

Ubytování

Ať již budete kdekoliv v Karibiku, tak se určitě můžete spolehnout na širokou nabídku na osvědčeném Bookingu nebo vyzkoušejte platformu AirBnB. Nezapomeňte však, že karibské ostrovy nepatří obecně mezi nejlevnější destinace.

Víza

Jedinou drobnou byrokratickou překážkou je nutnost elektronické registrace před vstupem na území Spojených států amerických. ESTA si vyklikáte během pár minut online za 14 USD. Mrkněte se k nám na web na jednoduchý a přehledný návod. Pro návštěvu jednotlivých karibských destinací našinec žádná speciální povolení nepotřebuje.

Náhled letenky z Prahy do Fort Lauderdale za 4 888 Kč

Megatrip po Karibiku za 16 035 Kč

Náhled letenky z Miami do Port of Spain za 1 854 Kč

 

Náhled letenky z Port of Spain do Bridgetownu za 2 252 Kč

Megatrip po Karibiku za 16 035 Kč

Náhled letenky z Bridgetownu do Pointe-á-Pitre za 2 397 Kč

 

Náhled letenky z Pointe-á-Pitre do Paříže za 3 336 Kč

 

Náhled letenky z Paříže do Prahy za 1 308 Kč

 


Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)