Megatrip: mise Karibik aka 4v1 za 15 408 Kč
5.2.2019

Megatrip: mise Karibik aka 4v1

15 408

O této nabídce

Naše megatripy vás evidentně baví! Jestliže jsme pro vás přesně před týdnem poskládali megatrip s podtitulkem „mise Asie“ po nejkrásnějších asijských destinacích, tak dnešní kombinace letenek vás zavane do Karibiku. Během necelých třech týdnů navštívíte hned čtveřici zajímavých karibských ostrovů, přičemž na své cestě využijete jak dopravu leteckou, tak námořní. Za čtyři letenky a dvě jízdenky na trajekt se začátkem i cílem v Praze celkem zaplatíte suprových 15 408 Kč. 

Nejprve se z Prahy letecky vydáme na nejmenší z ostrovů Velkých Antil – Portoriko, abychom následně pokračovali na francouzské zámořské území na ostrově Guadeloupe. Odtud se trajektem nejprve přesuneme na ne tolik navštěvovanou, ale o to krásnější a autentičtější Dominiku. A celý Karibik trip zakončíme opět na francouzské půdě ostrova Martinik (přesun z Dominiky bude opět na palubě trajektu). Po dnech plných relaxu a dobíjení baterek se vrátíme do Evropy. Omrkneme Eiffelovku a šup zpátky do Prahy…

Lehkým limitem pro někoho může být cestování pouze s příručním batůžkem, ale když se zevrubněji podíváte na jednotlivá navštívená místa, tak velmi brzy pochopíte, že kromě ručníku, žabek a tenisek (pro případ hiků směřujících na sopečných vrcholky na Malých Antilách) toho skutečně moc potřeba nebude. Navíc výrazně ušetříte čas strávený na letišti. Tak na co ještě čekáte? takováto nabídka se dvakrát neodmítá!!!

Ubytování

Ať již během svých cest budete kdekoliv, tak nezapomeňte využívat služeb zkušeného pomocníka pro hledání střechy nad hlavou v podobě Booking či Hotels.com.

Víza

Jedinou byrokratickou povinností před cestou bude zařízení si elektronické registrace ESTA (Portoriko je totiž oficiálně součástí Spojených států amerických). Získáte ji za pár minut online a zaplatíte za ni 14 USD. Jak to zvládnout v suchém tričku zjistíte na této stránce.

Co se týče dalších destinací vystačíte si s platným cestovním pasem resp. občanským průkazem v případě francouzských departmentů.

Autopůjčovna

Na Guadeloupe i Martiniku se nezastupitelný pomocníkem stane vlastní kára. Veřejná doprava tu moc nefunguje a taxíky jsou pěkně mastné. Takže rozhodně doporučujeme mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si káru s předstihem.

Náhled letenky z Prahy na Portoriko za 4 111 Kč

Megatrip: mise Karibik aka 4v1 za 15 408 Kč

Náhled letenky z Portoriko na Guadeloupe za 3 749 Kč

Megatrip: mise Karibik aka 4v1 za 15 408 Kč

Náhled jízdenky na trajekt z Guadeloupe na Dominiku za 1 259 Kč

Megatrip: mise Karibik aka 4v1 za 15 408 Kč

Náhled jízdenky na trajekt z Dominiky na Martinik za 1 259 Kč

Megatrip: mise Karibik aka 4v1 za 15 408 Kč

Náhled letenky z Martiniku do Paříže – Orly za 3 029 Kč

 

Megatrip: mise Karibik aka 4v1 za 15 408 Kč

Náhled letenky z Paříže – CDG do Prahy za 2 001 Kč

 

Megatrip: mise Karibik aka 4v1 za 15 408 Kč

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)