Megatrip: mise Asie aka 7v1 za 15 729 Kč
25.2.2019

Megatrip: mise Asie aka 7v1

15 729

O této nabídce

Ejhle, blíží se nám konec února a od posledního naplánovaného megatripu pár pátků uplynulo. Začaly se nám množit dotazy od zapálených a svým způsobem jistě trochu „crazy cestovatelů“, zdali opět nezkusíme poskládat nějakou pěknou šílenost. Tak joo, jdeme na to! Po měsíci si vezmeme na paškál zase především oblíbeného destinace v  jihovýchodní Asii, které si okořeníme dvojicí zastávek na evropském kontinentu. Naší výchozí a zároveň i cílovou destinací se stane nedaleká Bratislava. Ze Slovenska nejprve zamíříme do ukrajinského hlavního města – Kyjeva, kde nám do plachet již foukne asijský vítr a my budeme pokračovat na Srí Lanku. V kalendáři se březen přehoupne do dubna a my proletíme Thajsko, indonézský ostrov Bali, malajskou Kuala Lumpur a Singapur. Posléze nabereme zpětný kurs a v rámci nejdelšího letu celého tripu se vrátíme na starý kontinent do řeckých Atén. A pak už jen šup zpátky do Bratislavy. Celou kombinaci čítají hned 8 letenek a navštívených minimálně 7 zajímavých destinací pořídíme za naprosto parádní cenu 15 729 Kč! 

Lehkým limitem pro někoho může být cestování pouze s příručním batůžkem, ale když se zevrubněji podíváte na jednotlivá navštívená místa, tak velmi brzy pochopíte, že kromě ručníku a žabek (potenciálně ještě lehké pláštěnky pro případ přeháňky v jihovýchodní Asii) toho skutečně moc potřeba nebude. Navíc výrazně ušetříte čas strávený na letišti.

Hoďte starosti za hlavu a vydejte se vstříc asijskému dobrodrůžu… možnost podobných výletů se skutečně neobjevuje každý týden!

Ubytování

Ať již během svých cest budete kdekoliv, tak nezapomeňte využívat služeb zkušeného pomocníka pro hledání střechy nad hlavou v podobě Booking či Hotels.com. V případě Kuala Lumpur či Singapuru si jistě vyplatí mrknout i na AirBnB.

Víza

Jedinou navštívenou zemí, která Ti pod nohy hodí byrokratický klacek v podobě nutné elektronické rezervace je Srí Lanka. Tu si jednoduše vyřídíte již z domu na této stránce a zaplatíte za ni poplatek 35 USD.

 Náhled letenky z Bratislavy do Kyjeva za 705 Kč

Megatrip: mise Asie aka 7v1 za 15 729 Kč

 Náhled letenky z Kyjeva do Colomba za 3 347 Kč

Megatrip: mise Asie aka 7v1 za 15 729 Kč

 

 Náhled letenky z Colomba do Bangkoku za 1 958 Kč

Megatrip: mise Asie aka 7v1 za 15 729 Kč

Náhled letenky z Bangkoku na Bali za 1 796 Kč

Megatrip: mise Asie aka 7v1 za 15 729 Kč

Náhled letenky z Bali do Kuala Lumpur za 1 308 Kč

Megatrip: mise Asie aka 7v1 za 15 729 Kč

Náhled letenky z Kuala Lumpur do Singapuru 687 Kč

Megatrip: mise Asie aka 7v1 za 15 729 Kč

Náhled letenky ze Singapuru do Atén za 5 172 Kč

Megatrip: mise Asie aka 7v1 za 15 729 Kč

Náhled letenky z Atén do Bratislavy za 756 Kč

Megatrip: mise Asie aka 7v1 za 15 729 Kč

 


Bude se hodit

Bratislava (BTS)

Ryanair

Wizz Air

guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
David

Chtel bych jenom upozornit na to ze Ukranian International Airlines docela rusi lety nebo presouva casy odletu. Taky jsem mel naplanovany megatrip PRG-Kiev-Bangkok, po Asii pak s AirAsia a zpatky ze Sri Lanky. Avsak zrusili let Colombo – Kiev. Sice vratili penize ale letenky od AirAsia jsou nerusitelne. Shodou okolnosti dneska prislo oznameni o zmene letu Praha – Kiev (posun o 5 hodin, nastesti pozdeji). To je druhy ze dvou “zajezdu” od UIA co jsem zakoupil.

Nicky

UIA má nejlepší ceny když kupuješ rok dopředu a během toho roku ti všechny lety změní – je to u nich už taková tradice, nepamatuji si u nich, že by někdy změna nebyla.
Ale u letů na březen 2019 už se není potřeba změn obávat.

Ivana

Dobrý den, tyto akce jsou úžasné! Chtěla bych se zeptat, jak dopředu je možné tyto akce vychytat? Popřípadě je reálné najít nějaký takovýhle multitrip v prosinci? Strašně se mi líbí, jak dokážete najit takovéhle akce!

Nicky

Je to velmi jednoduché – počkáš na ideálně na error, nebo nějaké promo a pak dokoupíš zbytek podle toho co je k dispozici a dává smysl.
Mám teď něco podobného do JV Asie za sebou (11 letů za 9.600 czk)

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)