Megatrip: mise Asie 6v1 z Prahy za 13 689 Kč
27.6.2019

Megatrip: mise Asie 6v1 z Prahy

13 689

O této nabídce

V rámci hesla „kdo si hraje, nezlobí“ jsme pro všechny nadšené a dobrodružné cestovatele poskládali další neortodoxní výlet do světa. Na mušku se nám tentokráte dostaly destinace v jihovýchodní i jižní Asii, kde na cestách strávíme dohromady výživné tři týdny. Vyrazíme z Prahy ve středu 11. září krátce po půlnoci zeleným autokarem společnosti Flixbus do Berlína a tento moderní oř nás doveze přímo až na letiště Tegel, odkud nám před desátou hodinou dopolední poletí první let směřující do Singapuru. Cestujeme jenom s příručním batůžkem a odbavíme se předem, takže nám tříhodinová rezerva dodává i trochu klidu pro případ drobného zpoždění. Do zmíněné báglu si však neopomene zabalit i sváču, neboť levná cena letenky jest vykoupena absencí free palubního cateringu. V moderním Singapuru strávíme tři noci, abychom následně nabrali severní kurz a přeletěli na ostrov Phuket patřící Thajsku. Pár dní nám na koupačku bude rozhodně stačit a přemístíme se na další ostrov ležící v Malackém průlivu – Langkawi. Následující týden strávíme v Malajsii, jelikož z Langkawi budeme pokračovat na Penang a posléze do metropole celé země – Kuala Lumpur. Září se začně chýlit ke svému konci, což pro nás znamená přesun do závěrečné destinace našeho výletu, a to na Maledivy. Na epických ostrovech uprostřed Indického oceánu si užijeme celý týden a 3. října na „condořích“ křídlech přeletíme zpět do Evropy. Přistaneme sice ve Frankfurtu, ale to nás nikterak neomezí, protože chytneme krásně navazující spoj, nám již dobře známého dopravce, a další den nad ránem vystoupíme opět v Praze na Florenci.  Suma sumárum během třech týdnů navštívíme hned 6 zajímavých destinací, proletíme 7 letenek a nasbíráme nespočet parádních zážitků, na něž budeme ještě dlouho vzpomínat. A to celé díky kombinaci jízdenek & letenek z Prahy za vskutku nádhernou cenu – 13 689 Kč. 

Lehkým limitem pro někoho může být cestování pouze s příručním batůžkem, ale když se zevrubněji podíváte na jednotlivá navštívená místa, tak velmi brzy pochopíte, že kromě ručníku a žabek (potenciálně ještě lehké pláštěnky pro případ přeháňky v jihovýchodní Asii) toho skutečně moc potřeba nebude. Navíc výrazně ušetříte čas strávený na letišti.

Pokud o tripu reálně přemýšlíte je vhodné vás upozornit, že právě v září probíhá v oblasti sezona dešťů a nějakým přeháňkám se určitě nevyhnete. Pravděpodobnost „propršení“ celé dovolené je však velmi malá, neboť se většinou jedná o maximálně několikahodinové přeháňky. Na druhou stranu můžete z mimosezónního období i velmi profitovat, jelikož ceny ubytování a dalších služeb zpravidla v této době klesají na svá celoroční minima…

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

Ubytování

Ať již během svých cest budete kdekoliv, tak nezapomeňte využívat služeb zkušeného pomocníka pro hledání střechy nad hlavou v podobě Booking či Hotels.com. V případě Kuala Lumpur či Singapuru si jistě vyplatí mrknout i na AirBnB.

Víza

Jistě velmi potěšitelnou je informace, že celý tento trip zvládnete bez jakýchkoliv zbytečných byrokratických procedur. Díky českému cestovnímu pasu netřeba víz do žádné z navštívených zemí.

 

Náhled jízdenky z Prahy na berlínské letiště Tegel za 479 Kč

Megatrip: mise Asie 6v1 z Prahy za 13 689 Kč

Náhled letenky z Berlína do Singapuru za 4 581 Kč

Megatrip: mise Asie 6v1 z Prahy za 13 689 Kč

Náhled letenky ze Singapuru na Phuket za 1 108 Kč

Megatrip: mise Asie 6v1 z Prahy za 13 689 Kč

Náhled letenky z Phuketu na Langkawi za 938 Kč

Megatrip: mise Asie 6v1 z Prahy za 13 689 Kč

Náhled letenky z Langkawi na Penang za 299 Kč

Megatrip: mise Asie 6v1 z Prahy za 13 689 Kč

Náhled letenky z Penangu do Kuala Lumpur za 285 Kč

Megatrip: mise Asie 6v1 z Prahy za 13 689 Kč

Náhled letenky z Kuala Lumpur na Maledivy (Malé)  za 1 641 Kč

Megatrip: mise Asie 6v1 z Prahy za 13 689 Kč

Náhled letenky z Malediv (Malé) do Frankfurtu za  3 709 Kč

Megatrip: mise Asie 6v1 z Prahy za 13 689 Kč

Náhled jízdenky z Frankfurtu do Prahy za 649 Kč

Megatrip: mise Asie 6v1 z Prahy za 13 689 Kč


Bude se hodit

Letiště Berlín – Tegel (TXL)

Letiště Frankfurt (FRA)

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)