Megatrip: Los Angeles + Havaj za 14 346 Kč
29.8.2018

Megatrip: Los Angeles + Havaj

14 346

O této nabídce

Výhodné tarify na trase z Vídně do Los Angeles se poslední době již staly tradicí. Dnes jich však využijeme k naplánování mnohem zajímavějšího výletu. Souběžně se totiž objevily také akční tarify, které platí jen během září, od velkých amerických aerolinek (American, Delta, Hawaiian a United) na linkách z Los Angeles na Havajské ostrovy. Zpáteční letenky z Vídně do Kalifornie pořídíte za 8 690 Kč a následně k nim dokoupíte přískok na téměř libovolný havajský ostrov za ceny lehce překračující hranici 5 tisíc Kč. To nám dává v součtu 14 346 Kč za výlet kombinující návštěvu západního pobřeží USA + některého z Havajských ostrovů. Je pouze na vás zda-li se vydáte na Hawai, Maui, Kauia čo Oahu.

Po pár dnech strávených na tamějších plážích – ať již poleháváním a sluněním se či surfingem – resp. poznáváním přírodních krás těchto sopečných ostrovů se vrátíte zpátky do Kalifornie, abyste stihli ještě pohodový roadtrip. Během něho nevynechejte především krásné národní parky jakými jsou Yosemite a Sequioa, nicméně finální itinerář tripu zůstává samozřejmě jen na vás… A, že je vám příruční zavazadlo málo? Tak si v Améru dodatečnou výbavu pořídíte a na zpáteční cestu do Evropy přikoupíte odbavené zavazadlo za 50 €.

Z našeho pohledu má však daleko největší cestovatelskou hodnotu následující kombinace letů. Základním stavebním kamenem se stane samozřejmě zaoceánský let z Vídně do Los Angeles v termínu 19. 9. – 11. 10. za 8 690 Kč >> REZERVUJ ZDE a k němu si přilepíme unikátní „Hawai hopper“, který poskládali jen a jen pro vás. Během jednoho týdne, tak navštívíte postupně Big Island (Hawai), Garden Isle (Kauia) i Gathering Place (Oahu). Celou havajskou anabázi máte na jedné letence z Los Angeles v termínu od 21. do 28. 9. za 9 200 Kč >> REZERVUJ ZDE. Přičemž po návratu do Kalifornie budete mít ještě dostatek času na nějaký ten roadtrip. Celkem vás tento parádní výlet  „4 v 1“ z Vídně vyjde na 17 890 Kč.

Ubytování

Během své cesty určitě vystřídáte hned několik postelí, tak pamatujte, že nejširší nabídku pohodlných matrací naleznete na stránkách Hotels.com Bookingu. Alternativní nabídku na stránkách AirBnBnabízející krátkodobý pronájem pokoje či bytu u lokálních obyvatel, byste mohli využít zejména v Los Angeles (případně dalších velkých městech).

Víza

 

Jelikož jsou Havajské ostrovy součástí Spojených států amerických bude nutné si před cestou vyřídit elektronickou registraci ESTA, která Vás oprávní ke vstupu na tamější půdu. Tu si snadno během pár minut vyřídíte na těchto stránkách a zaplatíte za ni poplatek 14 USD.

Cestování po ostrovech

Pokud vás nezaujal námi tipovaný hopper, tak se podívejte na nabídku lokálních dopravců a k přesunu mezi jednotlivými ostrovy využijte  Hawaian, Island Air nebo Mokulele. 

Autopůjčovna

Během pobytu v Kalifornii si určitě půjčte káru! S vlastním auťákem podniknete parádní roadtrip podle svého gusta a nic vás nebude omezovat. Mrkněte se do naší autopůjčovny a nenechte věc náhodě.


Náhled letenky Vídně do Los Angeles za 8 690 Kč
Megatrip: Los Angeles + Havaj za 14 346 Kč

Náhled letenky z Los Angeles na Kauai za 5 656 Kč

 
 

Megatrip: Los Angeles + Havaj za 14 346 Kč

Náhled letenek aka Hawai hopper z Los Angeles za 9 200 Kč

Megatrip: Los Angeles + Havaj za 14 346 Kč

 
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)