Megatrip do jihovýchodní Asie z Prahy za 9 343 Kč
16.3.2018

Megatrip do jihovýchodní Asie z Prahy

9343

O této nabídce

A:“Jeden bláznivý megatrip, prosím.“
B: „Jak je libo, za malý okamžik budeme servírovat.“

Pro všechny zapálené cestovatele, pro něž i samotná cesta může být cílem jsme poskládali jeden hezký výlet do jihovýchodní Asii, který si okořeníme hned několika zastávkami. Držte si klobouky, začínáme. A to přímo na pražském Letišti Václava Havla, kde nasedneme na letadlo směřující do Amsterdamu. Přiletíme navečer a před dalším letem si skočíme do města na „expresso“ do coffeeshopu, kde se naladíme na pokračující cestu do Istanbulu. Během dvou dní navštívíme alespoň pár z nespočtu krásných mešit či jednu z nejznámějších sakrálních staveb – chrám Hagia Sofia. Jelikož v ceně navazujících letenek již máme i odbavené zavazadlo, tak se s ledovým klidem (který tamějším prodejcům většinou chybí) vydáme i na Velký bazar vstříc nákupům. Následující lety budou operovány aerolinkou Royal Jordanian, což naznačuje, kam naše cesta povede dále. Správně! Zastávku v Ammánu využijeme k lahodné večeři, kdy chuťové buňky potěšíme hummusem či falefelem. A již jsme opět ve vzduchu a směřujeme do Malajsie. Během letu si promyslíme, jak strávíme následujících 14 dní v jihovýchodní Asii, neboť odlétat zpátky do Evropy budeme z Bangkoku. V programu určitě nesmí chybět parádní koupačka. To na kterých ostrovech však bude plán realizován je již na Vás. Kreativitě se meze nekladou a díky společnosti Air Asia se stanou jednotlivé přelety záležitostí pár stovek. Na zpáteční cestě nás opět čeká zastávka v Ammánu (tentokrát však kratší) a už jsme v Dánsku. Po náročném přesunu protáhneme v Kodani tělo na zapůjčených bicyklech a nezapomenem se podívat do Svobodného města Christiánie. A že toho za ty necelé tři týdny už bylo dost? Vracíme se zpátky do Prahy.

A: „Tolik letů a 6 navštívených zemí, to musí stát majlant!“
B: „Kde že, celý trip nás po stránce letenek vyjde na skvělých 9 343 Kč!“

Zastávky v Amsterdamu, Istanbulu či Kodani si případně každý může upravit dle svých vlastních preferencí. Tak směle do toho!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla:
    • Evropské přískoky: 1 ks příručního zavazadla s limitem 12 kg (odbavené za 890 Kč / směr)
    • ​​​​​​​Asijská letenka: 1 ks odbaveného zavazadla á 30 kg + klasický příručák
  • Dostupnost: květen – červen + listopad – prosinec 2018 + leden – únor 2019
  • Příkladový termín:
  • Tip: délku pobytu v jednotlivých destinacích si můžete navolit dle vlastního uvážení (s cenou to příliš nezamává)

Ubytování

Ať již budete hledat nocleh v Istanbulu, Kodani nebo v Bangkoku tak se rozhodně můžete spolehnout na sovědčeného pomocníka ve formě Bookingu nebo srovnavače cen Trivago. V jihovýchodní Asii zkuste hodit oko i na stránky Agody.

Víza

Vlastnit český pas je pro cestovatele opravdu poklad. Ačkoliv během tripu navštívíte hned 6 zemí, tak víza potřebovat nebudete téměř nikde. Jedinou výjimkou je Jordánsko, kdy vízum získáte na počkání na letišti v Ammánu za poplatek 40 JOD. To zmiňovaný falafel trochu prodraží..

Náhled letenky z Istanbulu do Kuala Lumpur přes Ammán s návratem z Bangkoku do Kodaně za 5 486 Kč

Náhled letenky z Prahy do Istanbulu přes Amsterdam s návratem z Kodaně do Prahy za 3 857 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
13 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)