Mega trip po Karibiku aka 4v1 z Prahy za 9 593 Kč
17.4.2018

Megatrip po Karibiku aka 4v1 z Prahy

9593

O této nabídce

Za pravým karibským dobrodružstvím na Malých Antilách se můžete vydat díky kombinaci letenek francouzské společnosti Corsair a karibského Liatu. Stěžejním kamenem celého výletu se stanou open-jaw letenky z pařížského letiště Orly na Martinik s návratem z Guadeloupe opět do Paříže. Na obou dvou ostrovech patřícím Francii se držíte po několik dní. Kromě zmíněných zámořských departmentů však doslova na skok navštívíte i Barbados a ostrov Svatého Vincence, kdy na obou dvou strávíte necelý 1 den – ten však na koupačku a procházku úplně postačí. Kompletní kombinaci letů zakoupíte na přelom ledna a února za suprových 7 036 Kč. Tak s rozhodnutím dlouho neotálejte, skvělý karibský výlet nebude k mání za uvedenou částku dlouho. Navazující přískoky z Prahy pořídíte za cca 2,5 tisíce Kč. Takže vás tato paráda vyjde v kategorii „vydaje na letenky“ na 9 593 Kč – to je skvělé!

 • Rezervujte: přímo přes tento vyhledávač
 • Zavazadla: 
  • ​​​​​​​Karibik trip: 1 ks odbaveného á 23 kg + klasický příručák
  • přískoky do Paříže: 1 ks příručního zavazadla
 • Dostupnost: leden – únor 2019
 • Termíny:
  • 27. 1. – 5. 2. za 9 593 Kč
   • Praha – Paříž -> 27. 1. za 1 572 Kč >> REZERVUJ ZDE
   • Paříž – Martinik – Barbados – Svatý Vincenc – Guadeloupe – Paříž za 7 036 Kč >> REZERVUJ ZDE
    • Paříž Orly – Fort de France (Martinik) -> 27. 1.
    • Fort de France – Bridgetown (Barbados)-> 31. 1.
    • Bridgetown – Argyle (Svatý Vincenc) -> 1. 2.
    • Argyle – Pointe-á-Pitre (Guadeloupe) -> 2. 2.
    • Pointe-á-Pitre – Paříž Orly -> 4. 2. ​​​​​​​
   • Paříž – Praha -> 5. 2. za 985 Kč >> REZERVUJ ZDE
 • ​​​​​​​​​​​​​​Tip: Pozor, v Paříži bude při cestě do Karibiku třeba změnit letiště z CDG na ORY

Ubytování

A kde se budete během cesty nocovat? Co vyzkoušet třeba následující kombinaci. Na Martiniku bychom brali tento pohodový apartmán s bazénem za 1 136 Kč/os./noc. Noc na Barbadosu lze strávit v takovémto skvěle hodnoceném apartmánu kousek od letiště za 1 011 Kč/os./noc.  Při další rychlé zastávce na ostrově Svatého Vincence zvolte tento parádní čtyřhvězdový hotel za 1 828 Kč/os./noc anebo tento skromnější apartmán za 705 Kč/os./noc. A v poslední destinaci – na Guadeloupe se ubytujte v tomto jednoduchém guesthousu za 632 Kč/os./noc. Další nabídky naleznete na Bookingu nebo vyzkoušejte platformu AirBnB.

Víza

Do francouzských zámořských departmentů v podobě Martiniku a Guadeloupe byste mohli cestovat na občanský průkaz. Doporučujeme však platný cestovní pas vzhledem k dalším navštíveným lokalitám. Barbados po českých občanech víza taktéž nepožaduje a potřebná razítka byste měli bez poplatku získat na ostrově Svatého Vincenta. Zde však pravděpodobně budete platit odletovou daň ve výši 40 východokaribských dolarů (cca 300 Kč). Pokud má někdo aktuální informace z tohoto ostrova, budeme rádi doplnění…

Jak do Paříže

S nákupem přískoku do Paříže nemusíte nikam spěchat. Z Prahy přímo na letiště Orly létá pouze lowcostová společnost Transavia (na cestu do Paříže však let vhodně nenavazuje, nicméně zpět do Prahy se dostanete ještě tentýž den, kdy přiletíte z Karibiku – tj. 5. 2. za 985 Kč). Na další pařížské letiště Charlese de Gaulla se pak z Prahy dostanete s ČSA (nejlépe navazující let z Prahy 27. 1. ledna ráno za 16 stovek) nebo Vuelingem. Přičemž ceny se pohybují okolo tisícovky za jednosměrnou letenku. Mezi oběma letišti pak jezdí shuttle busy za 21 €.

Náhled letenek z Paříze do Karibiku za 7 036 Kč

Mega trip po Karibiku aka 4v1 z Prahy za 9 593 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
27 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)