Mega akce: Indie, Srí Lanka, Thajsko od 6 594 Kč
24.8.2018

Mega akce: Indie, Srí Lanka, Thajsko

6594

O této nabídce

S parádní nabídkou se dnes po ránu vytasily ukrajinské aerolinie. V rámci aktuální promo akce můžete pořídit letenky se 40% slevou do oblíbených destinací. V nabídce je indické Dillí za 6 594 Kč, thajský Bangkok za 7 349 Kč či Srí Lanka za 8 575 Kč. To vše jsou velmi lákavé ceny, zejména přihlédneme-li k faktu, že v základní ceně tarifu máte i odbavené zavazadlo (v případě letů do Dillí dokonce dvě)! Odlety jsou plánovány z Budapešti, ale to by při těchto cenách neměla být výrazná kaňka…

Mějte však také na paměti, že při zpáteční cestě vás vždy čeká celodenní stopover v Kyjevě, ten můžete jednoduše proměnit v bonus a porozhlédnout se po tomto pěkném městě anebo případě nevyužít poslední segment letu do Budapešti a vrátit se předčasně již z Kyjeva. Wiízzair  provozuje z vedlejšího kyjevského letiště Zhuliany linky do Bratislavy, Katowic a Wroclawi . Zatímco Ryanair bude od začátku listopadu létat přímo z Boryspilu do Bratislavy a Wroclawi.

EDIT (10:37) – Letenky plaťte kartou ihned. Neuhrazené rezervace budou rušeny…

Taktéž nezapomeňte na povinný online check-in. Poplatek na letišti činí 15 EUR. 

  • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce 
  • Zavazadla: 
    • ​​​​​​​Indie: 2 ks odbavených zavazadel á 23 kg + klasický příručák 
    • Thajsko + Srí Lanka: 1 ks odbaveného zavazadla á 23 kg + klasický příručák
  • Dostupnost: září – listopad 2018
  • Příkladové termíny a destinace:

Ubytování

Zajímavou nabídku pěkných hotelů naleznete na stránkách Hotels.com. K hledání bydla však můžete i klasický Booking či v JV Asie lépe vycházející Agodu.

 

Víza

Z výše uvedených destinací je pouze Thasko pro našince bezvízové (tedy za předpokladu krátkodobého pobytu). Vydáte-li se na Srí Lanku, tak budete potřebovat elektronickou registraci, kterou si obstaráte ještě před odjezdem na této stránce. Poplatek při zařízení online je 35 USD, zatímco když celou agendu necháte až na příletové letiště, zaplatíte za víza 40 USD. A v případě Indie jsou podmínky částečně podobné těm srílanským. Opět bude nezbytné zařízení elektronické registracie Tu získáte na této stránce za poplatek 50 USD + malý charge za platbu kartou (do 2,5 %). Následně do 72 hodin obdržíte vyrozumění, zda jste úspěšně vízum získali.

Jak do Budapešti

Do maďarské metropole se nejlépe dostanete na palubě autobusových spojů  společnosti RegioJet (jednosměrné jízdenky z Prahy od 399 Kč, resp. z Brna od 299 Kč). Srovnatelně z hlediska ceny vychází i Flixbus a Eurolines.  Alternativním může být spojení po železnici vlaky Českých drah

Náhled letenky z Budapešti do Dillí za 6 594 Kč

Mega akce: Indie, Srí Lanka, Thajsko od 6 594 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)