Mega Akce: Havaj z Paříže za 9739 Kč
15.9.2016

MEGA AKCE: Havaj v hlavní sezóně

O této nabídce

AKTUALIZACE: Letenky s odletem z Amsterdamu jsou ještě levnější – za 9015 Kč!

Naprosto fantastickou akci (možná i nechtěně) nyní spustily British Airways ve spolupráci s American Airlines, když nyní prodávají zpáteční letenky z Paříže na Havajské ostrovy v hlavní sezóně jen za 9739 Kč, což je jen o trochu více než polovina běžné ceny.

Doporučujeme letenky koupit ihned a zaplatit je kartou, protože se cena může kdykoliv zvýšit. Přípoje a ubytování zatím pro jistotu nekupujte a počkejte několik dní, jestli budou letenky potvrzeny.

  • Rezervace: v tomto vyhledávači
  • Zavazadlo: v ceně odbavené zavazadlo 23 kg
  • Cestovní období: listopad – únor 2017
  • Příklady termínů z Amsterdamu od 9015 Kč
  • Příklady termínů z Paříže od 9739 Kč

Přípoj do Paříže

Spojení Prahy s Paříží je velmi dobré a velká konkurence tlačí ceny  dolů. Přímo na letiště Orly, ze kterého budete odlétat na Havaj, se z Prahy dostanete se společností Transavia. Na hlavní pařížské letiště CDG potom letí nízkonákladový easyjet nebo Vueling.. Cena zpátečních letenek začíná už kolem 1500 Kč / os.

Mega Akce: Havaj z Paříže za 9739 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)