Mauricius za 13 992 Kč
26.10.2017

Mauricius

13992

O této nabídce

Společnost British Airways nabízí skvěle naceněné letenky na ostrov plný krás a půvabu. Ano, Mauricius je opravdová perla mezi ostrovy v Indickém oceánu. Nabízí dlouhé čisté pláže s průzračnou vodou a možnost vyžití pro všechny nadšence sportovních aktivit.

Zaleťte si do ráje, na který budete zkrátka ještě dlouho vzpomínat.

V mnoha termínech na jaře 2018 zaplatíme za zpáteční lupen z hlavního města Rakouska pouze 13 992 Kč. Let za tuto cenu v termínu 7. – 16. 3. si můžete rezervovat jedním klikem >>

 

Ubytování

Co takhle zkusit nocovat v tomto výborně hodnoceném B&B s výhledem na moře a se snídaní v ceně za 769 Kč / os. / noc?

Výjimečný zážitek vám zdaleka neumenší ani ubytování v Easy Stay Residence, které od pláže vzdáleno opravdu pár kroků. Snídaně v ceně a výhled na moře samozřejmostí.

Další nepřeberné množství možností naleznete na stránkách Bookingu nebo využijte srovnavače služeb Trivago.

Víza

Pro pobyt kratší než tři měsíce nejsou víza potřeba.

Přestup v Londýně

Dejte pozor na to, že se musíte v Londýně přemístit mezi letišti Gatwick a Heathrow. Mezi oběma jezdí 6x do hodiny autobusová spojení National Expressu (doba jízdy ca 65 minut a ceny začínají za 19 Ł). Když delší pauzu využijete k návštěvě centra města, tak z Heathrow jeďte metrem a následně na Gatwick vyrazte ze stanice Victoria vlakem za 17,7 Ł (30 minut jízdy).

Jak do Vídně

Do Vídně se nebojte naskočit na palubu žlutých autobusů. Skvěle dostupné termíny i ceny však čekejte i od zeleného konkurenta v podání Flixbusu.

Náhled letenky z Vídně na Mauricius za 13 992 Kč

Mauricius za 13 992 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)