Mauricius z Vídně za 14 667 Kč
24.8.2017

Mauricius z Vídně

O této nabídce

Za sluncem, za průzračným mořem, za nádhernými plážemi, které jsou  pokryté tím nejjemnějším bílým pískem – ano, to je ono. To je Mauricius. Nevelký ostrovní stát ležící ve vodách Indického oceánu východně od Madagaskaru. A právě tam jsou nyní dostupné letenky od British Airways z Vídně za 14 667 Kč. V nabídce je dostatek termínů v prvním kvartále následujícího kalendářního roku, tak neváhejte a navštivte tento malý ráj, na nějž budete ještě dlouho vzpomínat…

Ubytování

Na populárním ostrově Mauricius naleznete spoustu ubytovacích kapacit. Abyste se jimi přehledně probrali a zvolili to nejideálnější pro Vás, tak doporučujeme využít osvědčený Booking. Případně lze jednotlivé nabídky porovnat na srovnavači služeb Trivago. Vyzkoušejte kupříkladu tento pohodový apartmán za 366 Kč/os./noc. nebo dejte šanci těmto pěkným apartmánům na západě ostrova za 915 Kč/os./noc včetně snídaně.

Víza

Při vstupu na ostrov Mauricius nepotřebujete mít v cestovním pase žádná speciální oprávnění. Česká republika udržuje s tímto ostrovním státem bezvízový styk. Délka pobytu však nesmí přesáhnout 3 měsíce.

Přestup v Londýně

Dejte si dobrý pozor na routing. Během cesty je nutný přesun mezi londýnskými letišti Heathrow a Gatwick. Mezi oběma letišti jezdí 6x do hodiny autobusová spojení National Expressu(doba jízdy ca 65 minut a ceny začínají za 19 Ł). Když delší pauzu využijete k návštěvě centra města, tak z Heathrow jeďte metrem a následně na Gatwick vyražte ze stanice Victoria vlakem za 17,7 Ł (30 minut jízdy).

Jak do Vídně

Nejsnazší cesta do Vídně je z Prahy i Brna s autobusovými dopravci RegioJet Flixbus. Žluté autobusy provozují na trati více linek, takže si bohatě vyberete jestli si necháte časovou rezervu na kafe v centru Vídně nebo budete chvátat rovnou na letiště. Jednosměrné jízdenky z Prahy začínají na 299 Kč, zatímco z Brna pak na 200 Kč.

Z centra města se na letiště dostanete například pohodlně rychlodráhou S7 odjíždějící z Florisdorfu. Zakoupit si musíte dvě jízdenky (vnitroměstskou za 1,70€ a druhou pro vnější oblast města za 2,20€).

Pokud preferujete přímou cestu na letiště bez zastávky v centru Vídně, tak i to je možné. Žluté autobusy Vás zavezou až přímo na letiště Schwechat z Prahy za 590 Kč, zatímco z Brna za 340 Kč.

 

Náhled letenky z Vídně na Mauricius za 14 667 Kč

Mauricius z Vídně za 14 667 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)