Mauricius z Vídně za 14 435 Kč
3.7.2017

Mauricius z Vídně

O této nabídce

Přímo do vod Indického oceánu Vás mohou katapultovat letenky od British Airways, kteří nabízí velmi výhodné palubní lístky pro cesty z Vídně na Mauricius. Pokud si je zakoupíte ještě dnes, tak Vás vyjdou na pěkných 14 453 Kč. Přičemž termínů je k dispozici stále mnoho, tak si můžete nadělit vánoční dárek s půlročním předstihem a zkraje nového roku hned vyrazit objevit tento exotický ostrov. Vydejte se na dovču třeba v termínu 8. – 21. ledna za 14 453 Kč >> REZERVUJ ZDE

Mauricius leží východně od Madagaskaru a je velmi populární destinací zejména kvůli nádherným plážím pokrytým velmi jemným bílým pískem a okolními průzračnými vodami ukrývajícími mnoho korálů. Ve vnitrozemí ostrova pak naleznete pořádnou džungli s unikátními zástupci z řad fauny.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 23 kg a 1 ks klasického příručáku
  • Dostupnost: leden – březen 2018
  • Termíny: dostupné v tomto kalendáři

Ubytování

Stejně snad jako v Evropě naleznete ubytování na ostrovech v Indickém oceánu, pomohou Vám k tomu oblíbený Booking nebo srovnavač služeb Trivago. Velmi skvělým hodnocením disponuje třeba tento apartmán za 329 Kč/os./noc. Kousek od pláže leží i toto pěkné studio za 333 Kč/os./noc.

Víza

Při vstupu na ostrov Mauritius nepotřebujete mít v cestovním pasu žádné speciální oprávnění. České republika s tímto ostrovním státem bezvízový styk. Délka pobytu však nesmí přesáhnout 3 měsíce.

Jak na přestup v Londýně

Nezapomeňte, že v britské metropoli Vás čeká přesun mezi letišti. Transfer se odehraje mezi hlavním Heathrow a Gatwickem. Oba dva letecké přístavy spojuje pravidelná linka autobusu. Doba jízdy bývá ca 75 minut a jízdenka stojí 25 Ł. Více informací o dalších možnostech spojení naleznete na této stránce.

Jak do Vídně

Nejsnazší cesta do Vídně je z Prahy i Brna na palubách autobusových dopravců RegioJet nebo Flixbus. Žluté autobusy provozují na trati více linek, takže si bohatě vyberete jestli si necháte časovou rezervu na kafe v centru Vídně nebo budete chvátat rovnou na letiště. Jednosměrné jízdenky z Prahy stojí 380 Kč, zatímco z Brna pak 200 Kč.

Z centra města se na letiště dostanete například pohodlně rychlodráhou S7 odjíždějící z Florisdorfu. Zakoupit si musíte dvě jízdenky (vnitroměstskou za 1,70€ a druhou pro vnější oblast města za 2,20€).

Pokud preferujete přímou cestu na letiště bez zastávky v centru Vídně, tak i to je možné. Žluté autobusy Vás zavezou až přímo na letiště Schwechat z Prahy za 590 Kč, zatímco z Brna za 340 Kč.

 


Náhled letenky z Vídně na Mauritius za 14 453 Kč

 

Mauricius z Vídně za 14 435 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)