Mauricius z Vídně – 14 823 Kč
9.5.2016

Mauricius z Vídně

O této nabídce

Vydejte se na nádherný ostrov uprostřed Indického oceánu 900 km od Madagaskaru a prozkoumejte místní přírodu plnou vodopádů, pralesů a pláží. Zpáteční letenku s British Airways z Vídně (VIE) na Mauricius (MRU) pořídíte za 14823 Kč s například v termínu 12. ledna s návratem 22. ledna. Rezervuj tento příklad >>

[highlightbg]

  • Rezervace: v tomto vyhledávači
  • Zavazadla: 23kg k odbavení
  • Dostupné termíny mezi: 10. září – 14. prosince a dále 5. ledna – 31. března
  • Důležité: v některých kombinacích je nutné změnit letiště v Londýně Heathrow na Gatwick po zemi, přestup je garantovaný ale cestu mezi letišti si musíte dokoupit. Nejrychlejší a nejpohodlnější je National Express (20 liber jedním směrem), levnějším řešením je si koupit Oystercard, dojet metrem na stanici Victoria a odtud pak s Easybusem od jedné libry jedním směrem na letiště Gatwick. Tahle kombinace vyjde na cca 6 liber/směr.

[/highlightbg]

Ubytování na Mauriciu

Na Mauriciu si můžete pronajmout na příkladové datum studio v této nádherné rezidenci. Chcete-li bydlet přímo na pláži a mít výhled na moře, rezervujte si tyto apartmány.

Víza

Na Mauriciu můžeme být po dobu 3 měsíců bez víz.

Náhled rezervace

Mauricius z Vídně - 14 823 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)