Mauricius z Varšavy za 8 544 Kč
30.11.2016

Mauricius z Varšavy

O této nabídce

Udělejte si radost ještě před koncem roku a vyčerpejte dosud nevyužitou dovolenou na exotickém ostrově Mauricius v Indickém oceánu. Last-minute letenky z polské Varšavy jsou do této destinace nyní dostupné za pěkných 8 544 Kč v termínu 5. – 19. prosince, ovšem nemáte-li tolik času lze využít i kratší variantu pobytu za velmi podobnou cenu. Již v pondělí večer si tedy můžete užívat procházku po písečné pláži a nechat všechny starosti plavat, tak nač ještě čekat?

  • Rezervace: na stránkách polské kanceláře
  • Dostupnost: prosinec 2016
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s váhovým limitem 20 kg
  • Termíny:
    • 5. – 13. 12. za 8 678 Kč
    • 5. – 19. 12. za 8 544 Kč

Ubytování

Širokou škálu hotelů a apartmánů naleznete na stránkách známého Bookingu. Pro širší záběr cenových hladin lze využít i srovnavač cen Trivago.  Pokud se vydáte na sever ostrova, tak můžete využít ubytování v tomto tříhvězdovém apartmánu za 406 Kč/os./noc. Naopak v jižní části ostrova se zkuste podívat třeba na oblíbený hotel za 812 Kč/os./noc včetně snídaně. Vaší pozornosti by neměly uniknout ani tyto sympatické apartmány na jihozápadním pobřeží ostrova za 676 Kč/os./noc

Jak do Varšavy?

Do Varšavy se z Prahy dostanete na palubě leteckých společností ČSA nebo LOT. Případně lze využít i do našich končin dobře dostupné letiště ve Wroclawi a letět se společností Ryanair doslova za pár stovek. Méně pohodlné, ale pro Vaši peněženku příjemnější pak bude cestovat autokary společností Polskibus nebo Student Agency (v tomto termínu vychází nejlevněji).

Počasí

Poslední měsíc v roce je na ostrově Mauricius ve znamení teplot po většinu času nad hranicí 25°C a voda v místní břehy omývajícím Indickém oceánu dosahuje teplot cca 26°C. Takže by se dalo říci, že na Vás čeká prakticky ideální počasí na užívání si pláží a koupaček.

Náhled letenky za 8 544 Kč
Mauricius z Varšavy za 8 544 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)