Mauricius z Prahy za 14 478 Kč
17.10.2019

Mauricius z Prahy

14 478

O této nabídce

Vymaňte se z každodenního stereotypu a vyrazte za relaxem, odpočíváním a koupačkou na Mauricius. Aktuálně se v systému italské náordní aerolinky Alitalia vyskytují tarify, díky kterým se do tropického ráje můžete podívat už za 14 478 Kč s jedním krátkým přestupem tam a s celodenní zastávkou v Římě na cestě zpátky. Nechte se unést a rezervujte např. 15. – 25. 1. Praha – Mauricius za 14 478 Kč. V ceně letenky jsou zahrnuta dvě odbavená zavazadla.

Mauricius je kaňkou písku v tyrkysových vodách Indického oceánu, kouskem ráje uprostřed ničeho. Pod žárem tropů a vůní exotických květin bují deštné pralesy a táhnou se bělavé pláže, písečné duny sedmi barev v oblasti Chamarel svým vzezřením každého učarují. Zemědělská půda se zelená rostlinami cukrové třtiny a čajovými plantážemi, v přístavech a vesnicích prodejci nabízejí šťavnaté ovoce a čerstvě ulovené ryby. Do jižního pobřeží ostrova se opírá silnější vítr, vzniká tu tak mekka windsurfingu, kitesurfingu a dalších vodních sportů. Tak zapomeňte na okolní svět a ponořte se do afrického ráje!

Ubytování

Ubytko na Mauriciu si najde úplně každý. Přespat můžete například na jihovýchodní části ostrova v útulném tříhvězdovém guesthousu ONS za 438 Kč / os. / noc nebo v pobřežním Chantauvent za 1 095 Kč / os. / noc. V obou dvou je snídaně zahrnuta v ceně ubytování.

Víza

Česká republika udržuje s Mauriciem bezvízový styk, tudíž není třeba zařizovat žádná víza. Na Mauriciu můžete zůstat maximálně 3 měsíce a vstup je podmíněn platným cestovním pasem a již zajištěnými zpátečními letenkami.

Náhled letenky z Prahy na Mauricius za 14 478 Kč

Mauricius z Prahy za 14 478 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)