Mauricius z Prahy za 14 372 Kč
5.9.2019

Mauricius z Prahy

14 372

O této nabídce

Levně – rychle – a pohodlně si nyní můžete zaletět na Mauricius z Prahy. Letenky se společností Air France se super přestupy v Paříži seženete v první půlce následujícího roku za 14 372 Kč. V ceně je již odbavené zavazadlo. Jen pozor, tento tarif je dostupný pouze dnes!

Spisovatel Mark Twain navštívil Mauricius a napsal, že Bůh nejdřív vytvořil tento ostrov a až podle něj pak stvořil nebeský ráj. A opravdu, tyrkysové laguny Indického oceánu, lemovány pásem bělostných pláží a pod vodou kopírovány barvami korálového útesu, oplývají rajskou krásou. Vnitrozemí chrání před paprsky slunce klenba deštných lesů se zvukovou kulisou šumění vodopádů, oblohou poletují ptáci. Botanická zahrada Sir Seewoosagur Ramgoolam dává na odiv exotickou floru, podmořský život je tak skvostný, že potápěči pod hladinou roní slzy štěstí.

Super termín vychází například od 3. 3. – 15. 3. Tento termín rezervujte zde >>

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla
  • Dostupnost: leden – červen 2020
  • Termíny:

Ubytování

Mauricius nabízí opravdu hodně, proto doporučujeme vystřídat více ubytování, abyste poznali všechna zákoutí ostrova. Doporučit můžeme Villu d´Or za 405 Kč/osobu a nebo Arkenstore studios za 530 Kč/osobu, oboje nabízející studiové apartmány s výhledem na moře a ležící v oblíbené turistické destinaci La Gaulette na západním pobřeží. Pokud vám nevadí si za ubytování připlatit, určitě doporučujeme ubytování v Sunset Villa, kde nabízí za příplatek i velice dobré snídaně. Na severu ostrova zas určitě nevynechejte Bleu de Toi Boutique Guesthouse, nacházející se 5 minut pěšky od pláže. Mnoho dalších nabídek pak hledejte na osvědčeném Bookingu nebo zkuste srovnavač Trivago, případně pak AirBnB – i to tu taky docela frčí.

 

Víza

Česká republika udržuje s Mauriciem bezvízový styk, tudíž není třeba zařizovat žádná víza. Na Mauriciu můžete zůstat maximálně 3 měsíce a vstup je podmíněn platným cestovním pasem a již zajištěnými zpátečními letenkami.

 

Náhled letenky z Prahy na Mauricius za 14 372 Kč

Mauricius z Prahy za 14 372 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)