Mauricius z Prahy za 13 614 Kč
10.5.2019

Mauricius z Prahy

13 614

O této nabídce

Vyrazte si užít parádní dovču na Mauricius, na ostrovní stát, jenž je chloubou Indického oceánu. Za parádní cenu si tam můžete zaletět v období tepla a minimálních srážek.

Mauricius není jen poštovní známka. Tenhle malebný ostrůvek uprostřed tyrkysových vod Indického oceánu si zamilujete ještě před přistáním. Dlouhé písčité plaze, kreolské dobroty, usměvaví obyvatele a nedotčená příroda lákající k výšlapům. Ubytovat se můžete v jednoduchém pokoji přes Airbnb, rodinném hotelu se snídaní, i v luxusním resortu. Vybere si každý.

Letenky z italskou národní aerolinkou Alitalia z Prahy na Mauricius např. 20. – 28. 11. za 13 614 Kč.

Ubytování

Po příletu bychom volili jednoduché ubytko ONS Motel & Guest House za 433 Kč / os. / noc se snídaní v ceně nebo bychom zarezervovali Chantauvent Guesthouse nacházející se přímo na pláži s bazénem za 888 Kč / os. / noc.

Další nabídku ubytovacích zařízení po celém ostrově hledejte na Hotels.com či klasickém Bookingu. Alternativně zkuste využít i platformy AirBnB, která má na Mauriciu také co nabídnout.

Víza

Našince tato položka během cesty nemusí trápit, neboť Česká republika udržuje s Mauriciem bezvízový styk v oblasti cestovního ruchu (za předpokladu, že na ostrově v Indickém oceánu nestrávíte více než tři měsíce).

Autopůjčovna

Abyste během dovolené měli možnost prozkoumat ostrov téměř celý a byli maximálními pány svého času, tak vám rozhodně doporučujeme půjčit si káru. V naší autopůjčovně naleznete na jednom místě nabídky všech velkých a osvědčených autopůjčoven.

Náhled letenky z Prahy na Mauricius za 13 614 Kč

Mauricius z Prahy za 13 614 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)