Mauricius z Prahy za 11 851 Kč
19.12.2017

Mauricius z Prahy

CZK

O této nabídce

Saudi Airlines opravdu frčí a tak nám nezbývá než inzerovat další zajímavé letenky v rámci jejich sítě. Tentokráte se jedná o letenky ze Ženevy na Maurcius za 8 106 Kč, když k nim připočteme velmi slušně navazující přípoje z Prahy, tak máme rázem na světě výlet z Prahy na tento exotický ostrov za skvělých 11 851 Kč. To je ještě výhodnější než předešlá nabídka stejného dopravce z Mnichova, o níž jsme psali v tomto článku. Termínů je k mání docela dost (a to i co se týče vhodných kombinací z Prahy). Za jedinou ne tolik pozitivní zprávu lze označit klasický routing Saudů, který zahrnuje delší stopovery v Džiddě – v obou směrech se však jedná o noční přestupy, a tak je můžete solidně zabít spánkem..

Utéct na konci zimy do malého ráje ležícího ve vodách Indického oceánu východním směrem od Madagaskaru, kde na Vás kromě klasiky na pláži čeká i velice zajímavá příroda ve vnitrozemí ostrova, se nabízí třeba v termínu od 6. do 20. dubna za 11 851 Kč (Praha – Ženeva za 3 745 Kč >> REZERVUJ ZDE + Ženeva – Mauricius za 8 106 Kč >> REZERVUJ ZDE) – s odbaveným báglem i do Ženevy to vyjde na stále parádních 12 971 Kč.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledavač
  • Zavazadla:
    • ​​​​​​​Ženeva – Mauricius: 2 ks odbavených zavazadel á 23kg/ks + 1 ks klasického příručáku 
    • Praha – Ženeva: 1 ks klasického příručáku (odbavené zavazadlo za příplatek ca 1 000 Kč)
  • Dostupnost: únor – duben 2018
  • Termíny:

Ubytování

Pohodové ubytování seženete na Mauriciu třeba v podobě tohoho skvěle hodnoceného studia na jihu ostrova ležícího kousek od oceánu za 1 079 Kč/os./noc anebo takovéhoto jednoduchého pokoje za pouhých 386 Kč/os./noc včetně snídaně. Dostatek dalších nabídek naleznete na klasickém Bookingu nebo vyzkoušejte srovnavač služeb Trivago.

Víza

Našince taato položka během cesty nemusí trápit, neboť Česká republika udržuje s Mauriciusem bezvízový styk v oblasti cestovního ruchu (za předpokladu, že na ostrově v Indikcém oceánu nestrávíte více než tři měsíce).

Jak na přískok

Tady jednoznačně doporučujeme využít nabízeného leteckého přípoje se Swiss a Lufthansou (viz.výše). Alternativně se na cestu do Ženevy můžete vypravit i na palubě zelených autokarů společnosti Flixbus – připravte se však na opravdu dlouhou cestu. A pokud jste z Moravy, tak vyrazte do Vídně a odtamtud leťte do Ženevy s easyJetem, který linku operuje téměř denně (v jarních měsících).

Náhled combo letenky z Prahy na Mauricius za 11 851 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)