Mauricius z Prahy za 10 816 Kč
20.12.2018

Mauricius z Prahy

10 816

O této nabídce

Německá aerolinka Condor si ve spolupráci s ČSA připravila pro cestovatele parádní nabídku letenek do teplých krajin. Na mušku se dostal ostrov Mauricius ležící ve vodách Indického oceánu nedaleko afrických břehů.  Z Prahy se do této nádherné exotické destinace dostanete za super cenu 10 816 Kč (v podobných cenových hladinách jsme doposud byli zvyklí jen na letenky z Mnichova). Oproti letenkám s Eurowings však máte v základní ceně i odbavené zavazadlo a na palubě vás čeká občerstvení. Za atraktivní ceny kolem 10 tisíc Kč jsou dostupné termíny v prvních dvou měsících nadcházejícího kalendářního roku. Je však dobré podotknout, že se jedná o mimo sezónní období, kdy byste měli počítat s možností občasné spršky z oblohy (většinou se však jedná o intenzivní a krátké tropické deště).
 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného s limitem 20 kg + příručák á 6 kg
 • Dostupnost: leden – únor 2019
 • Příkladové termíny:
  • 8. – 17. 1. za 10 816 Kč
  • 12. – 20. 1. za 10 816 Kč
  • 22. – 31. 1. za 10 816 Kč
  • 6. – 18. 2. za 10 816 Kč
  • 13. – 21. 2. za 10 816 Kč

Ubytování

V nejoblíbenější lokalitě na jihozápadě ostrova – Le Morne se nachází hotelové komplexy s opravdu vysokými cenami. My bychom se proto ubytovali o trochu jinde, a to třeba v této pěkné vile na východním pobřeží za 580 Kč/os./noc včetně snídaně. Případně se mrkněte i na tento dobře hodnocený apartmán na severu ostrova za  522 Kč/os./noc. Další  ubytovací kapacity naleznete na Bookingu, Hotels.com či AirBnB.

Autopůjčovna

Abyste během dovolené měli možnost prozkoumat ostrov téměř celý a byli maximálními pány svého času, tak vám rozhodně doporučujeme půjčit si káru. V naší autopůjčovně naleznete pod jednou střechou nabídky všech velkých a osvědčených autopůjčoven.

 

Náhled letenky z Prahy na Mauricius za 10 816 Kč

Mauricius z Prahy za 10 816 Kč
​​​​​​​


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště, transfer

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)