Mauricius z Mnichova za 9 724 Kč
31.10.2018

Mauricius z Mnichova

9724

O této nabídce


Německý lowcostový dopravce Eurowings si pro cestovatele připravil slevovou akci 25% off. Pokud tedy zvládnete cestovat nalehko jen s batůžkem, tak by vás následující promo mělo potěšit. Díky aktuální akci ulovíme v rezervačním systému aerolinky zpáteční letenky z Mnichova na Mauricius s velmi příjemnou cenovkou 9 724 Kč. Za tuto nejžhavější cenu je dostupný jeden lednový termín a dále pak dubnové kombinace. O pár stovek dráže pak pořídíme letenky prosinci, únoru či březnu. Tak co třeba strávit Štědrý den na pláži v Le Morne. Letenky na termín 12. – 27. 12. vychází na 10 308 Kč, což je vzhledem ke standardním cenám v období na konci roku opravdu velký dobrý!

A co na Mauriciu? Čeká vás nekonečný relax na plážích s nejjemnějším bílým pískem ve Flic-en-Flac nebo ještě profláklejším a téměř ikonickém Le Morne a šnorchlování v okolních průzračných vodách. Aktivnější jedinci vyrazí do vnitrozemí ostrova na treky v národním parku Black River Gorges, kde se můžete těšit na malebné zelené kopce, nádherné výhledy a nespočet prudkých vodopádů.

 • Rezervujte:  přímo na stránkách dopravce
 • Zavazadla: 1 ks klasického kabinového o rozměrech 55 x 40 x 23 cm do 8 kg + kabelka či notebook
 • Dostupnost: prosinec 2018 – duben 2019
 • Termíny:
  • 12. – 27. 12. za 10 308 Kč
  • 9. – 17. 1. za 9 724 Kč
  • 6. – 14. 2. za 10 308 Kč
  • 6. – 21. 3. za 10 308 Kč
  • 27. 3, – 4. 4. za 9 724 Kč
  • 27. 3. – 11. 4. za 9 724 Kč
   ​​​​​​​
 • Tip: pokud Vám nestačí kabinové zavazadlo, tak si rezervace přidejte i odbavený bágl á 23 kg (ve 2. kroku rezervace za 50 € / směr)

Ubytování

Pěkné ubytování na východním pobřeží seženete v tomto tříhvězdovém guesthousu za 591 Kč/os./noc včetně snídaně. V severní části ostrova doporučujeme mrknout na tento pohodový apartmán s venkovním bazénem za 825 Kč/os./noc. A Pokud zamíříte na jih do Le Morne, tak zkuste tento jednoduchý apartmán se skvělými referencemi za 609 Kč/os./noc. Další nabídky bydla naleznete na Hotels.com a Bookingu. Případně dejte také platformě AirBnB.

Víza

Našince tato položka během cesty nemusí trápit, neboť Česká republika udržuje s Mauriciem bezvízový styk v oblasti cestovního ruchu (za předpokladu, že na ostrově v Indickém oceánu nestrávíte více než tři měsíce).

Autopůjčovna

Mauricius určitě musíte během své dovolené prozkoumat celý. Bylo by obrovským hříchem zůstávat jen na jednom místě a nechat si tak ujít nádhery celého ostrova. Ideální cestou, jak celý ostrov projet rychle a snadno, je půjčit si vlastní káru. Tak si vyberte auťák v naší autopůjčovně  a užijte si pobyt naplno.

Jak do Mnichova

Pojedete-li v bandě, tak je nejlepší vyrazit do Mnichova ve vlastní káře. Pokud však preferujete cestu neosobním dopravním prostředkem nejsnáze dostanete z Prahy na palubách žlutých resp. zelených autobusů společností  Regiojet nebo  Flixbus. Jednosměrné jízdenky do centra města začínají na 269 Kč a pokud byste se rádi svezli až na letiště, tak zaplatíte za cestu 575 Kč. Jestliže budete přískok kupovat s dostatečným předstihem, zkuste se podívat i na vlakový spoj  ČD. Přímý spoj z Prahy do Mnichova vyjde na 365 Kč.

Náhled letenky z Mnichova na Mauricius za 9 724 Kč

Mauricius z Mnichova za 9 724 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)