Mauricius z Mnichova za 12 785 Kč
29.11.2017

Mauricius z Mnichova

12785

O této nabídce

Z aktuálních akčních nabídek společnosti Saudi Airlines vypadly i velmi zajímavé letenky na ostrov Mauricius. Na tento nádherný ostrov s dlouhými písečnými plážemi ležící východním směrem od Madagaskaru ve vodách Indického oceánu si nyní můžete zaletět z bavorského Mnichova za 12 785 Kč. Dostupných je hned několik termínů během února. Takže pokud hledáte nějaké dočasné útočiště před zimou, kde si alespoň na nějaký ten týden odpočinete a zrelaxujete, měli byste Mauricius určitě zvážit. Vydejte se na dovču třeba v termínu od 5. do 21. února >> REZERVUJ ZDE

Ubytování

Ostrov Mauricius nabízí opravdu pestrou paletu ubytovacích kapacit. Nejpřehledněji seřazené je naleznete na klasickém Bookingu anebo vyzkoušejte srovanavč služeb Trivago. My bychom si vybrali tento pohodový apartmán se skvělým hodnocením za 535 Kč/os./noc anebo toto jednoduché studio za 293 Kč/os./noc. Větší pohodlí by Vám nabídlo toto pěkné tříhvězdové studio za 1 019 Kč/os./noc.

Víza

Občané České republiky si nemusí zařizovat víza, neboť naše země udržuje s Mauriciem bezvízový styk (délka pobytu však nesmí přesáhnout 3 měsíce).


Jak do Mnichova

Pojedete-li v bandě, tak je nejlepší vyrazit do Mnichova ve vlastní káře.  Pokud však preferujete cestu neosobním dopravním prostředkem nejsnáze dostanete z Prahy na palubách žlutých resp. zelených autobusů společností Regiojet nebo Flixbus. Jednosměrná jízdenka do centra města Vás vyjde na 380 Kč a pokud byste se rádi svezli až na letiště, tak zaplatíte za cestu 590 Kč.  

Náhled letenky z Mnichova na Mauricius za 12 785 Kč

Mauricius z Mnichova za 12 785 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)