Mauricius z Mnichova za 10 296 Kč
30.8.2018

Mauricius z Mnichova

10296

O této nabídce

V rezervačních systémech německého lowcostového dopravce Eurowings opět seženeme zpáteční letenky na exotický ostrov Mauricius, ležící ve vodách Indického oceánu, za atraktivní cenu 10 296 Kč. Odlety jsou v tomto případě z bavorského Mnichova a nejlevnější termíny jsou k dostání během listopadu, prosince a ledna – tedy v průběhu hlavní letní sezony. Tou dobou na vás na ostrově bude čekat dostatek slunečních paprsků a teploty kolem 27 °C, poklidnou idylku může narušit snad jen nějaká ta přeháňka. Základní cena tarifu obsahuje pouze příruční zavazadlo, s čímž bychom si však hlavu vůbec nelámali, neboť na Mauriciu toho ke spokojenému prožití dovči mnoho potřebovat nebudete

A co na Mauriciu? Čeká vás nekonečný relax na plážích s nejjemnějším bílým pískem ve Flic-en-Flac nebo ještě profláklejším a téměř ikonickém Le Morne a šnorchlování v okolních průzračných vodách. Aktivnější jedinci vyrazí do vnitrozemí ostrova na treky v národním parku Black River Gorges, kde se můžete těšit na malebné zelené kopce, nádherné výhledy a nespočet prudkých vodopádů.

 • Rezervujte: přímo na stránkách dopravce
 • Zavazadla: 1 ks klasického kabinového o rozměrech 55 x 40 x 23 cm do 8 kg + kabelka či notebook
 • Dostupnost: nejlevněji listopad 2018 – leden 2019
 • Termíny:
  • 7. – 15. 11. za 10 296Kč
  • 12. – 20. 12. za 10 296Kč
  • ​​​​​​​12. – 27. 12. za 10 296Kč
  • 2. – 17. 1. za 10 296Kč
  • 16. – 24. 1. za 10 296Kč
   ​​​​​​​
 • Tip: pokud Vám nestačí kabinové zavazadlo, tak si rezervace přidejte i odbavený bágl á 23 kg (ve 2. kroku rezervace za 50 € / směr)

Ubytování

Určitě doporučujeme během pobytu na ostrově vystřídat hned několik ubytovacích zařízení v závislosti na vašem itineráři. Rozhodně se však mrkněte na tento pohodový hotel ve Flic en Flac za 567 Kč/os./noc anebo na takovýto skvěle hodnocený apartmán v oblíbené lokalitě Le Morne za 575 Kč/os./noc. Další nabídku bydel po celém ostrově hledejte na Hotels.com či klasickém Bookingu. Alternativně zkuste využít i platformy AirBnB, která má na Mauriciu také co nabídnout.

Víza

Našince tato položka během cesty nemusí trápit, neboť Česká republika udržuje s Mauriciem bezvízový styk v oblasti cestovního ruchu (za předpokladu, že na ostrově v Indickém oceánu nestrávíte více než tři měsíce).

Jak do Mnichova

Pojedete-li v bandě, tak je nejlepší vyrazit do Mnichova ve vlastní káře.  Pokud však preferujete cestu neosobním dopravním prostředkem nejsnáze dostanete z Prahy na palubách žlutých resp. zelených autobusů společností  Regiojet nebo  Flixbus.  Jednosměrné jízdenky do centra města začínají na 269 Kč a pokud byste se rádi svezli až na letiště, tak zaplatíte za cestu 575 Kč. Jestliže budete přískok kupovat s dostatečným předstihem, zkuste se podívat i na vlakový spoj  ČD. Přímý spoj z Prahy do Mnichova vyjde na 367 Kč.

Náhled letenky z Mnichova na Mauricius za 10 296 Kč

Mauricius z Mnichova za 10 296 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)