Mauricius z Mnichova za 10 242 Kč
6.6.2018

Mauricius z Mnichova

10242

O této nabídce

V nabídce německého nízkonákladového dopravce Eurowings stále visí parádně naceněné letenky na exotický ostrov Mauricius ležící ve vodách Indického oceánu. Zpáteční letenky z Mnichova pořídíte na několik termínů za atraktivní cenu 10 242 Kč (včetně termínu přes Vánoce, kdy bude na ostrově sice teplo, ale také sem tam zaprší). Nutno však připomenout, že základní tarif obsahuje pouze příruční zavazadlo. Nicméně kromě plavek toho stejně moc potřebovat nebudete, takže tento handicap vás bolet nemusí.

A co na Mauriciu? Čeká vás nekonečný relax na plážích s nejjemnějším bílým pískem ve Flic-en-Flac nebo ještě profláklejším a téměř ikonickém Le Morne a šnorchlování v okolních průzračných vodách. Aktivnější jedinci vyrazí do vnitrozemí ostrova na treky v národním parku Black River Gorges, kde se můžete těšit na malebné zelené kopce, nádherné výhledy a nespočet prudkých vodopádů.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Eurowings
 • Zavazadla: 1 ks klasického kabinového o rozměrech 55 x 40 x 23 cm do 8 kg + kabelka či notebook
 • Dostupnost: červen – prosinec 2018
 • Termíny:
  • 30. 6. – 8. 7. za 11 277 Kč
  • 27. 8. – 11. 9. za 12 303 Kč
  • 8. – 18. 9. za 10 242 Kč
  • 24. 9. – 9. 10. za 10 242 Kč
  • 15. – 23. 10. za 12 303 Kč
  • 12. – 27. 12. za 10 242 Kč
   ​​​​​​​
 • Tip: pokud Vám nestačí kabinové zavazadlo, tak si rezervace přidejte i odbavený bágl á 23 kg (ve 2. kroku rezervace za 50 € / směr)

Ubytování

Určitě doporučujeme během pobytu na ostrově vystřídat hned několik ubytovaíchc zařízení v závislosti na vašem itineráři. Chybu však rozhodně neuděláte, vyberete-li si tento útulný hotel ve vnitrozemí za 515 Kč/os./noc včetně snídaně anebo dáte-li šanci takovémuto vymzalenému studiu na jihozápadním pobřeží, které disponuje vynikajícími referencemi a vyjde vás na 578 Kč/os./noc. Mnoho dalších nabídek pak hledejte na osvědčeném Bookingu nebo zkuste srovnavač cen Trivago, případně pak AirBnB – i to na ostrově nabízí solidní možnosti.

Víza

Našince tato položka během cesty nemusí trápit, neboť Česká republika udržuje s Mauriciem bezvízový styk v oblasti cestovního ruchu (za předpokladu, že na ostrově v Indickém oceánu nestrávíte více než tři měsíce).

Jak do Mnichova

Pojedete-li v bandě, tak je nejlepší vyrazit do Mnichova ve vlastní káře.  Pokud však preferujete cestu neosobním dopravním prostředkem nejsnáze dostanete z Prahy na palubách žlutých resp. zelených autobusů společností   Regiojet  nebo   Flixbus.  Jednosměrné jízdenky do centra města začínají na 269 Kč a pokud byste se rádi svezli až na letiště, tak zaplatíte za cestu 575 Kč. Jestliže budete přískok kupovat s dostatečným předstihem, zkuste se podívat i na vlakový spoj  ČD. Přímý spoj z Prahy do Mnichova vyjde na 364 Kč.

Náhled letenky z Mnichova na Mauricius za 10 242 Kč

Mauricius z Mnichova za 10 242 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)