Mauricius z Mnichova za 10 241 Kč
3.5.2018

Mauricius z Mnichova

10241

O této nabídce

Vydejte za nezapomenutelnou dovolenou na exotický ostrov Mauricius ležící ve vodách Indického oceánu východně od Madagaskaru.  Čeká vás nekonečný relax na plážích s nejjemnějším bílým pískem ve Flic-en-Flac nebo ještě profláklejším a téměř ikonickém Le Morne a šnorchlování v okolních průzračných vodách. Aktivnější jedinci vyrazí do vnitrozemí ostrova na treky v národním parku Black River Gorges, kde se můžete těšit na malebné zelené kopce, nádherné výhledy a nespočet prudkých vodopádů. Zpáteční letenky nyní vychází z Mnichova na skvělých 10 241 Kč (termín 2. – 17. 6.) a ostatní kombinace pak o tisícovku dráže. V základní ceně je pouze příruční zavazadlo, ale během pobytu na Mauriciu toho opravdu mnoho potřebovat nebudete. Případně si do do dvojice jeden odbavený bágl připlatíte…

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Eurowings
 • Zavazadla: 1 ks klasického kabinového o rozměrech 55 x 40 x 23 cm do 8 kg + kabelka či notebook
 • Dostupnost: květen – červenec 2018
 • Termíny:
  • 12. – 27. 5. za 11 521 Kč
  • 2. – 17. 6. za 10 241 Kč
  • 16. 6. – 1. 7. za 11 521 Kč
  • 27. 6. – 8. 7. za 12 033 Kč
   ​​​​​​​
 • Tip: pokud Vám nestačí kabinové zavazadlo, tak si rezervace přidejte i odbavený bágl á 23 kg (ve 2. kroku rezervace za 30 € / směr)

Ubytování

Určitě doporučujeme netrávit celý pobyt na jednom místě, ale ubytka vystřídat během cest po ostrově. Pěkně vypadá například tento skvěle hodnocený apartmán za 576 Kč/os./noc nebo tyto prima apartmány na druhé straně ostrova za 512 Kč/os./noc včetně snídaně. Další nabídku  mnoha druhů bydel naleznete na oblíbeném Bookingu nebo mrkněte i na stránky platformy AirBnB.

Víza

Našince tato položka během cesty nemusí trápit, neboť Česká republika udržuje s Mauriciem bezvízový styk v oblasti cestovního ruchu (za předpokladu, že na ostrově v Indickém oceánu nestrávíte více než tři měsíce).

Jak do Mnichova

Pojedete-li v bandě, tak je nejlepší vyrazit do Mnichova ve vlastní káře.  Pokud však preferujete cestu neosobním dopravním prostředkem nejsnáze dostanete z Prahy na palubách žlutých resp. zelených autobusů společností  Regiojet  nebo  Flixbus.  Jednosměrné jízdenky do centra města začínají na 269 Kč a pokud byste se rádi svezli až na letiště, tak zaplatíte za cestu 575 Kč. Jestliže budete přískok kupovat s dostatečným předstihem, zkuste se podívat i na vlakový spoj ČD. Přímý spoj z Prahy do Mnichova vyjde na 364 Kč.

Náhled letenky z Mnichova na Mauricius za 10 241 Kč

Mauricius z Mnichova za 10 241 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)