Mauricius z Milána za 11 628 Kč
31.7.2017

Mauricius z Milána

O této nabídce

Nabídka italské aerolinky Meridiana Vám přináší velmi zajímavě naceněné letenky do vod Indického oceánu, a to na exotický ostrov Mauricius ležící východně od Madagaskaru. Rozhodně se nejedná o žádné last-minute letenky neb dostupné jsou termíny až během jarních měsíců následujícího roku. Odlety jsou naplánované z hlavního milánského letiště Malpensa, odkud se na tento krásný vulkanický ostrov obklopený korálovými útesy dostanete za 11 628 Kč (pozor – letenky je finančně výhodnější kupovat jako dvě jednosměrné, nikoliv zpáteční). Na samotném Mauriciu na Vás čekají nekonečné pláže s jemným bílým pískem, kde určitě načerpáte dostatek nové energie. Tu můžete zužitkovat nejen na prozkoumání vnitrozemské části ostrova s bujnou zelenou vegetací a nespočtem zástupců z řad fauny – zkrátka džungle jak má být. Když zmíníme ještě místní vyhlášené třtinové rumy, tak by mělo být rozhodnuto kam na dovolenou v příštím roce.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledavač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 23 kg  a 1 ks standardního příručáku
  • Dostupnost: březen –  květen 2018
  • Termíny:
  • Tip: kupujte jako dvě jednosměrné letenky a ušetříte několik stovek 🙂

Ubytování

Na nalezení příjemného apartmánu kousek od moře máte samozřejmě času dost. Ty nejlepší nabídky z celého Mauriciu hledejte klasicky na na stránkách Bookingu nebo použijte srovnavač služeb Trivago. Prozatím si ubytko jen rezervujte a vybírejte tak z nabídek, kde je možnost bezplatného storna.

Na východním pobřeží se můžete ubytovat v tomto jednoduchém a skvěle hodnoceném studiu za 235 Kč/os./noc. Nebo zvolte tento pohodový apartmán na pláži na severním pobřeží za 391 Kč/os./noc.

Víza

Víza nejsou vůbec potřeba. Občané Čeksé republiky mohou pobývat na tomto ostrově bez nutnosti zařizovat si víza až 3 měsíce. K cestě Vám tedy postačí platný cestovní pas.


Jak do Milána

S nákupem přípojů do Milána můžete zatím ještě vyčkat. Přeci jen do odletu zbývá ještě třičtvrtě roku….


Z Prahy se přímo na hlavní milánské letiště Malpensa dostanete s
 ČSA nebo také nízkonákladovkou easyJet. Na vedlejší letiště v Bergamu se lze z Prahy dostat s Wizzairemkdy zejména pokud disponujete členstvím v jejich Discount Clubu, tak Vás vyjde přípoj doslova na pár stovek. Na toto menší milánské letiště léta dále z Ostravy a také Prahy i Ryanair. Pamatujte však, že všechno zmíněné nízkonákladovky ve svých základních cenách zahrnují pouze příruční zavazadla (byť Ryanair Vám umožní vzít si na palubu dvě).


Případně se dá využít pravidelná autobusová linka z Prahy provozovaná společností Flixbus.

 

Autopůjčovna

Pokud byste celý ostrov během pár dní rádi objeli celý dokola a každý den se koupali na jiné pláži, tak největší svobody dozajista dosáhnete s vlastním auťákem. Ten na Vás může čekat přímo na letišti po příletu. Nabídku prakticky všech velkých půjčoven na Mauriciu nalezente pěkně uceleně v té naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Milána na Mauricius za 5 631 Kč

 

 

Mauricius z Milána za 11 628 Kč

Náhled letenky z Mauricia do Milána za 5 997 Kč

Mauricius z Milána za 11 628 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)