Mauricius v hlavní sezóně – 13 981 Kč
6.12.2018

Mauricius v hlavní sezóně

13981

O této nabídce

Naberte síly a ohřejte se uprostřed lednových dní v teplých vodách Indického oceánu. Zpáteční letenky na ostrov Mauricius vychází z Prahy za velmi slušných 13 981 Kč. Není v tom žádná kaňka, odlet je z Prahy, čeká vás jeden velmi rychlý přestup v Amsterdamu a v ceně je i 23 kg zavazadlo k odbavení. A kdy? Třeba s odletem 31. ledna s návratem 12. února Rezervuj tento termín >>
  • Rezervujte: v našem vyhledávači
  • Zavazadla: klasické kabinové a 1x 23 kg k odbavení v ceně letenky
  • Dostupnost: prosinec 2018 – červen 2019, kromě Vánoc a Nového roku
  • Termíny: V našem kalendáři termínů (můžete vybrat i z kalendáře níže)

A co na Mauriciu? Čeká vás nekonečný relax na plážích s nejjemnějším bílým pískem ve Flic-en-Flac nebo ještě profláklejším a téměř ikonickém Le Morne a šnorchlování ve vodách Indického oceánu. Aktivnější jedinci vyrazí do vnitrozemí ostrova na treky v národním parku Black River Gorges, kde se můžete těšit na malebné zelené kopce, nádherné výhledy a nespočet prudkých vodopádů.

Ubytování

Určitě doporučujeme během pobytu na ostrově vystřídat hned několik ubytovacích zařízení v závislosti na vašem itineráři. Rozhodně se však mrkněte na tento pohodový hotel ve Flic en Flac za 567 Kč/os./noc anebo na takovýto skvěle hodnocený apartmán v oblíbené lokalitě Le Morne za 575 Kč/os./noc. Další nabídku bydel po celém ostrově hledejte na Hotels.com či klasickém Bookingu. Alternativně zkuste využít i platformy AirBnB, která má na Mauriciu také co nabídnout.

Víza

Našince tato položka během cesty nemusí trápit, neboť Česká republika udržuje s Mauriciem bezvízový styk v oblasti cestovního ruchu (za předpokladu, že na ostrově v Indickém oceánu nestrávíte více než tři měsíce).

Náhled letenky z Prahy na Mauricius za 13 981 Kč

Mauricius v hlavní sezóně - 13 981 Kč

​​​​​​​


Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)