Mauricius v červenci – 14975 Kč
25.3.2018

Mauricius v létě

14975

O této nabídce

Zaleťte si o letních prázdninách do Indického oceánu na nádherný Mauricius. Relaxujte na plážích Flic-en-Flac nebo ještě profláklejší Le Morne, kterou určitě znáte z obrázků a nebo aktivně trekujte uprostřed ostrova. Během letních prázdnin, kdy bývá akčních letenek jak šafránu, si tam můžete zaletět z Mnichova se Saudi za velmi slušných 14 975 Kč (z Prahy obvykle v létě okolo 22 000 Kč a více).

Termínů je dost, například s odletem 9. července a návratem 17. července Rezervuj tento příklad >>

 

Ubytování

Určitě doporučujeme západní pobřeží, které není tolik větrné a jsou tam hezčí pláže. Vyberte si na 8 dní třeba tenhle parádní apartmán, na pláži jste pěškobusem za necelých 20 minut. Slušnou nabídku apartmánu najdete také na AirBnB.

Jak do Mnichova

Je to kousek, pokud nepojedete vlastním autem, mrkněte na busy Regiojetu či Flixbusu. Nejlevněji do centra za 380 Kč a pak S-Bahnem, nebo jednodušeji přímo na letiště za 590 Kč.

Náhled letenky z Mnichova na Mauricius za 14 975 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)