Mauricius – Condor – 12 948 Kč
15.6.2012

Mauricius – Condor – 12 948 Kč

O této nabídce

Vyhlížíte-li super last minute nabídku někam dál a nevadí vám odjet na letiště do Německa, můžete využít nabídku Condoru, který nabízí letenku s odletem zítra, 16. června z Frankfurtu na Mauricius s návratem 1. července. Letenku naleznete na této stránce.

Levné ubytování na pláži si k tomu můžete rovnou rezervovat od 19 €/os/noc včetně snídaně.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Mauricius{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)