Mauricius – British Airways – 12 899 Kč
16.9.2013

Mauricius – British Airways – 12 899 Kč

O této nabídce

British Airways nabízí do 22. září či do vyprodání zpáteční letenky z Barcelony na Mauricius za 12899 Kč. Příkladem může být odlet 10. března s návratem 23. března. Letenky rezervujte nejlevněji v tomto vyhledávači.

Lehce dražší termíny jsou dostupné i na Vánoce, např. 9. 12. – 25. 12. za 13 967 Kč.

Alternativně můžete využít:

Barcelona – Mauricius – Vídeň -13 920 Kč

Barcelona – Mauricius – Praha – 15 286 Kč

Jak do Barcelony

Do Barcelony se z Prahy dostanete na hlavní letiště s ČSA či s Vuelingem, případně můžete využít Ryanair z Bratislavy na vedlejší letiště Girona.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Mauritius{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)