Mauricius – 15 886 Kč
18.11.2014

Mauricius

O této nabídce

Kromě velmi levných letenek na Seychely, o kterých jsme nedávno psali, je možné letět stejnou kombinací na malebný ostrov Mauricius, ležící v Indickém oceánu. Zpáteční letenku z Milána (MXP) na Mauricius (MRU) s návratem do Paříže (CDG) pořídíe za 15 886 Kč. Jako příklad uvádíme odlet 25. ledna s návratem 7. února. Rezervuj tento příklad >>

  • Rezervace: v tomto vyhledávači letenek (musíte kliknout na Jiná a pak zadat odlet z Paříže a návrat do Milána)
  • Období: listopad 2014 – duben 2015 s výjimkou Vánoc
  • Zavazadla v ceně: 30kg k odbavení
  • Maximální délka pobytu: 12 měsíců

 Další příkladová data

Víza

Od 28. 5. 2009 lze navštívit Mauricius bez víz po dobu 3 měsíců.

Ubytování

Pokud nejste nároční na ubytování, lze pořídit už od 184 Kč/os/noc tento jednoduchý hotel.  Pokud chcete hotel se snídaní, vybrali bychom tento hotel.

 Jak se dostat do Milána a z Paříže

Do Milána z Prahy létá ČSA, Easyjet příp. na vedlejší milánské letiště Bergamo Wizzair, z Paříže se potom dostanete s Easyjetem, ČSA či druhého pařížského letiště Orly s Transavií.

[google-map-v3 shortcodeid=“671cfb4c“ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Mauritius{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)