Martinik či Guadeloupe – 9 672 Kč
21.3.2016

Martinik či Guadeloupe

O této nabídce

Na konec hlavní sezóny nabízí Air Caraibes zpáteční letenky z Paříže Orly (ORY) do Karibiku do Fort de France (FDF) či do Pointe-à-Pitre za 9 672 Kč. Termínů je poměrně dost, vydat se tam můžete například na Martinik s odletem 3. května a návratem 10. května – Rezervuj tento příklad >>

[highlightbg]

[/highlightbg]

Jak do Paříže

Přímo na letiště Paříž Orly, odkud letí přímý spoj do Karibiku, létá z Prahy nízkonákladová Transavia. Čili pokud si vystačíte s kabinovým zavazadlem, k termínu, který jsme zmínili bychom dokoupili přískok 3. 5. – 11. 5. za 1838 Kč neboli 68 EUR. Pozor, sice přestup se 3. 5.  stíhá, ale není garantovaný, v případě, že by vám návazný spoj uletěl díky zpoždění prvního letadla, letenka propadá.

Ubytování na Guadeloupe

Na Guadeloupe bychom bydleli kousek od pláže v tomto pěkném studiu.

Ubytování na Martiniku

Na Martiniku bychom volili toto jednoduché ubytování. Pokud hledáte něco luxusnějšího, nezapomeňte se podívat do tajných nabídek a cenu hotelu si také porovnejte na Trivagu.

Martinik či Guadeloupe - 9 672 Kč

 


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)