Martinik a Guadaloupe z Paříže od 5 824 Kč
8.10.2018

Martinik a Guadaloupe z Paříže

5824

O této nabídce

Kam jinam si jet odpočinout a nabrat energii před vánočním shonem než do Karibiku, konkrétně na Martinik nebo Guadeloupe. Na tyto ostrovy se nyní dostaneš z pařížského letiště Orly od 5 823 Kč. S přískokem do Paříže se celkem za letenky dostáváme na krásných 8-9 tisíc, což je stále super cena!
Přelom listopadu a prosince je ideální na návštěvu těchto dvou francouzských departmentů v Karibiku, jelikož zrovna končí období dešťů a začíná sezona – to znamená, počasí už bude pěkné, ale ceny budou stále přijatelné.

Vydat se sem může doslova každý, jelikož málokdo pohrdne nádhernou okolní přírodou, krásně průzračnou tyrkysovou vodou, dlouhými písečnými plážemi a pohodou pod slunečníkem s drinkem v jedné a s knížkou (a nebo druhým drinkem) v ruce druhé. Ať už se vydáte na Martinik nebo na Guadeloupe, na obou těchto ostrovech Malých Antil se přesně na tohle můžete těšit.

Super termín například na Martinik vychází na 13. 11. – 20. 11. Tento termín rezervujte zde >>

 • Rezervujte: přímo na stránkách aerolinky Level
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla o maximální velikosti 56 x 45 x 25 cm
 • Dostupnost: listopad – prosinec 2018
 • Termíny:
  • Paříž – Martinik 
   • 13. 11. – 20. 11. za 5 824 Kč
   • 8. 11. – 15. 11. za 6 337 Kč
   • 20. 11. – 29. 11. za 6 852 Kč
   • …a další
  • Paříž – Guadaloupe
   • 27. 11. – 5. 12. za 6 083 Kč
   • 12. 11. – 19. 11. za 6 338 Kč
   • 19. 11. – 27. 11. za 6 595 Kč
   • …a další

Ubytování

Pokud se vydáte na Martinik, tak doporučujeme Village Creole, nacházející se kousíček od pláže. Pěkné dvoulůžkové studio zde stojí cca 950 Kč/os. A jestliže se vaší cílovou destinací stane ostrov Guadeloupe, pak  určitě můžeme doporučit Studio residence de la Vieille Tour, kde vás dvoulůžkové studio přijde na 1000 Kč/os. Z dalších nabídek můžete vybírat tradičně na Hotels.com či Bookingu.

Víza

Jelikož Martinik i Guadaloupe jsou zámořské departmenty Francie, tak pro vstup na jejich území Vám postačí i platný občanský průkaz. Nicméně pro jistotu si s sebou vezměte platný cestovní pas.

Jak do Paříže

Z Prahy přímo na letiště Orly létá pouze lowcostová společnost Transavia. Na hlavní pařížské letiště Charlese de Gaulla se pak z Prahy dostanete s ČSA (ranní let z Prahy je vzhledem k odpolednímu odletu za oceán dostatečný) nebo Vuelingem. Přičemž ceny se pohybují okolo tisícovky za jednosměrnou letenku. Mezi oběma letišti pak jezdí shuttle busy za 21 €.

Náhled letenky z Paříže na Guadaloupe za 6 083 Kč

Martinik a Guadaloupe z Paříže od 5 824 Kč

 

Náhled letenky z Paříže na Martinik 5 824 Kč
Martinik a Guadaloupe z Paříže od 5 824 Kč

guest
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Lukáš Rumpala

Zmíněný hotel City Express Monterrey Lindavista se nachází v Guadalupe v Mexiku, to je z karibského Guadeloupe celkem štreka.

Jíťa

Ahoj Lukáši,

tak co ty víš, třeba by se tam někdo ubytoval. ;).

Každopádně děkuji za upozornění, chybka napravena.

Jíťa

Vladislav

Pekný den, chcel by som sa opýtat:
dá sa kúpiť Praríž – Guadalupe Martiniqiúe – Paríž. Je nejaká lacná doprava medzi ostrovmi?

Jíťa

Zdravím Vláďo,

no, laciné úplně nejsou, přelet Guadeloupe – Martinik vyjde cca na 2 504 Kč: http://zalet.si/VnOGTU + 2 krát jednosměrná letenka s Levelem.

Jíťa

Antonin

Ahoj Vladimíre,

zkus se mrknout i na možnost trajektu -> https://www.express-des-iles.fr/ jednosměrku pořídíš už 49 €. 🙂

Tonda

Martin

Děkuji za letenky, těším se, že se před Vánoci na 15 dní ohřeji v Karibiku. Mimochodem ohledně ubytování doporučuji zčeknout Airbnb. V obou lokalitách můžete najít mnohem lepší nabídky než na Booking.com, Agoda apod.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)