Marrakéš + Eindhoven + Madrid + Milán – Wizzair / Ryanair – 2460 Kč
7.10.2012

Marrakéš + Eindhoven + Madrid + Milán – Wizzair / Ryanair – 2460 Kč

O této nabídce

Jesliže máte rádi dobrodružství a dovolená strávená na jednom místě je pro Vás moc nudná, máme pro Vás nabídku na dovolenou, na které se rozhodně nudit nebudete. Nyní je totiž možnost podívat se v termínu 3.12. – 9.12. z přímo z Prahy hned do 4 států, přičemž bez pochyby hlavním cílem, ve kterém budete moci strávit 3 dny, je marocký Marrakéš. Postupně tedy navštívíte Eindhoven, Marrakéš, Madrid a Milán a všude budete mít minimálně jeden den na prohlídku. Při členství v Wizzair Exclusive Clubu a platbě pomocí Mastercard Prepaid se dostanete na cenu 2460 Kč, v ostatních případech potom bude o několik stovek vyšší.

Letenky můžete rezervovat následovně:

3.12. Praha – Eindhoven (Wizzair)
4.12. Eindhoven – Marrakéš (Ryanair)

7.12. Marrakéš – Madrid (Ryanair)
8.12. Madrid – Milán (Ryanair)
9.12. Milán – Praha (Wizzair)

V Marrakéši doporučujeme zajistit si ubytování až na místě, neboť se můžete dostat na cenu až okolo 80 Kč na noc. Ubytování v ostatních městech si můžete rezervovat zde.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Marrakesh{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)