Maroko z Německa za 973 Kč!
12.2.2018

Maroko z Německa

973

O této nabídce

Vyrazte v květnu do Fezu, starobylého marockého města dvou světů, a taky jednoho z nejvýznamnějších a největších měst v celém Marockém království.

Z bavorského Memmingenu se tam dostanete tam i zpět za 973 Kč

Navštivte dlouhé a široké bulváry lemované restauracemi, obchody i kavárnami, ochutnejte tradiční marocký tajin a užijte si procházku městem se startem u brány Bab Bou Jeloud. Určitě nevynechte středověké centrum Medina Fes al – Bali a projděte se maličkými spletitými uličkami, kde si na typických trzích, tzv. súkách můžete nakoupit všemožné koření v jakémkoliv množství, které je pro marockou kuchyni tak typické.

Pro odvážlivce čeká dobrodružství pouští na velbloudech, kde široko daleko nevidíte nic než obří duny, kde jediný zvuk je vítr a převalující se písek.
Mimo velká města velbloudy uvidíte všude a svezení na jednom z nich opravdu stojí za to
Nenechte si ujít nádherný východ slunce a přespěte ve stanu z koberců přímo uprostřed pouště v jedné z oáz.

    • Rezervujte: přímo přes web Ryanairu
    • Zavazadla: 1 ks klasického kabinového 55 x 40 x 20 cm (na bráně, vám ho odbaví) a malá taška 35 x 20 x 20 cm, dohromady 10 kg
    • Dostupnost: květen – červen 2018 
  • Termíny za 973 Kč:
  • ​​​​​​​Termín za 1 322 Kč:
  • Termín za 1 188 Kč:

Ubytování ve Fezu

Mrkněte na booking a rezervujte si ubytko na prvních pár květnových nocí v autentickém prostředí hotelu za parádních 203 Kč/os./noc, pak si to usmlouvejte na místě se slevou.

Jak do Memmingenu

Do Memmingenu se dostanete z Plzně s jízdenkou Bayern-Böhmen-Ticket, jízdenka výjde na osobu 17,30 EUR/směr, jestli pocestujete v páru a platí v celém Bavorsku a od Plzně dál. Ve čtyřčlenní skupince to vychází na osobu necelých 12 EUR/směr.

Do Plzně se z Prahy dostanete jednoduše Flixbusem od 59 Kč.

Na letiště do bavorského 500 km od Prahy vzdáleného Memmingenu můžete vyrazit vlastním autem a počítejte s náklady 250 Kč/os./směr.

Letadlo do Fezu vyráží brzo ráno a proto se raději ubytujte den předem v jednom z hotelů poblíž letiště v Memmingenu od 533 Kč os./noc, nebo můžete počkat do rána u letiště (letiště přes noc zavírá).

Víza

Občané České republiky nepotřebují ke vstupu na území Maroka za účelem turistického pobytu nepřekračujícího 90 dní žádná víza. Vystačí Vám platný cestovní pas.

Náhled letenky z Memmingenu do Fezu za 973 Kč

Maroko z Německa za 973 Kč!

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)