Maroko z Memmingenu – 511 Kč
3.12.2017

Maroko - Fez

511

O této nabídce

Letenky do Maroka bývají v rámci Severní Afriky nejlevnější, pod tisícovku za zpátečku ze Střední Evropy ale zas tak často nebývají. S Ryanairem tam můžete vyrazit za parádních 511 Kč před Vánoci, v termínu 13. prosince a návratem 20. prosince Rezervuj tento termín >>

Po Novém roce se dají sehnat letenky za 664 Kč, třeba 14. ledna s návratem 21. ledna Rezervuj >>

Co zažít v Maroku?

Letíte do Fezu, jednoho z nejvýznamějších měst v marockém království. Tohle město se může pochlubit úžasným historickým cetrem (medinou), které je zapsané na seznam světového kulturního dědictví Unesco. Ochutnejte určitě místní gastronomickou specialitu tajin. V dalších dnech potom vyrazte za dobrodružstvím do Merzoughy, kde začíná Sahara. Nocování pod hvězdami je pecka, na druhou stranu počítejte, že teploty v prosinci či v lednu se budou přes noc blížit k nule.

  • Rezervujte: nejlevněji přes web Ryanairu
  • Zavazadla: 1 ks klasického příručáku 55 x 40 x 20 cm a malé kabelky 35 x 20 x 20 cm, dohromady 10 kg
  • Dostupnost: prosinec 2017 a leden 2018
  • Termíny:

Ubytování

Na první den dva si rezervujte ubytko klasicky přes Booking, jednoduchý pokoj vychází na 168 Kč/os/noc včetně snídaně. Následně si na místě usmlouvejte ubytko sami.

Počasí

Ve Fezu na vás v prosinci a lednu čeká příjemné počasí, teplota vzduchu se bude blížit 20°C. 

Jak do Memmingenu?

Nejlevněji vlastním autem, přímo před terminálem a nebo pokud se o svojí káru tolik nebojíte, v přilehlé vesnici zdarma. Alternativně autobusem, ty ovšem často nenavazují a je nutné přenocovat na letišti (letiště se přes noc zavírá, takže bude zima). Zajímavá je i kombinace vlaku z Prahy do Plzně + k tomu Bayern-Böhmen-Ticket za 28 € (každý další cestující pak navíc 6,60 EUR).

Náhled letenky z Memmingenu do Maroka za 511 Kč

Maroko z Memmingenu - 511 Kč 

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)