Maroko v červenci – 3190 Kč
27.4.2016

Maroko v červenci

O této nabídce

Chystáte se v létě do Maroka? Transavia po otevření nových linek z Mnichova (MUC) nabízí zpáteční letenky do marockého Marakéše (RAK) za 118 EUR neboli 3190 Kč. Přímé lety jsou dostupné vždy v sobotu a v úterý, na zmiňovaných 3190 Kč ulovíte letenky i během velmi poptávané letní sezóny, například s odletem 19. července s návratem 26. července.

[highlightbg]

  • Rezervace: nejlevněji na transavia.com
  • Dostupné termíny: za tu nejnižší cenu mezi 31. květnem a 26. červencem
  • Zavazadla: v ceně kabinové zavazadlo 55 x 40 x 25 cm do 10 kg

[/highlightbg]

Ubytování v Maroku

Ubytování doporučujeme nechat až přímo na místě, jednoduchý hotel si můžete v klidu usmlouvat na částku okolo 150 – 200 Kč/os/noc. Pokud to nechcete nechat náhodě, vyberte si na bookingu některý z řady rijádů, některé z nich vypadají jak paláce z pohádky Tisíci a jedné noci.

Co navštívit?

Kromě samotného Marakéše se vydejte autobusem či půjčeným autem přes pohoří Atlas do Merzoughy, kde jsou pořádné písečné duny, pěkný pohled také nabízí vodopády d’Ouzoud, které jsou také nedaleko. Nebo se můžete vydat vlakem do Fezu a odtud dál na sever, zkrátka Maroko toho nabídne opravdu hodně. 🙂

Náhled letenky o prázdninách do Maroka

Maroko v červenci - 3190 Kč

 


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)