Maroko – Tangier – Ryanair – 1045 Kč
31.8.2013

Maroko – Tangier – Ryanair – 1045 Kč

O této nabídce

Ryanair nabízí na pár podzimních termínů zpáteční letenky z německého Düsseldorfu do marockého Tangieru za 1045 Kč. Příkladem může být prodloužený víkend 4. října s návratem 7. října, alternativně týdenní pobyt 4. října s návratem 11. října.

Další termíny za 1122 Kč

  • 27. 9. – 4. 10.
  • 30. 9. – 4. 10.
  • 30. 9. – 7. 10.

Vodopády Ouzoud, Sahara, Marakéš a okolí

Pokud Vás pojede více, doporučujeme půjčit vozidlo z autopůjčovny přímo na letišti. Alternativně můžete využít místní autobusy CTM a vlaky, které jsou na poměrně slušné úrovni.

Další alternativy s návraty z jiných letišť naleznete zde.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Tangier{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)