Maroko – Tangier – Ryanair – 1 039 Kč
24.3.2013

Maroko – Tangier – Ryanair – 1 039 Kč

O této nabídce

Cesta do Maroka by vás nemusela vyjít vůbec draho, pokud vám tedy nevadí nasednout na auto a dojet do Německa na letiště. Zpáteční letenku z Frankfurtu Hahnu do Tangieru pořídíte za 1039 Kč v průběhu dubna. Příkladem může být týdenní pobyt 16. – 23. dubna. Nezapomeňte, že v ceně máte 10kg kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 55x40x20 cm.

Další termíny za stejnou cenu:

Odlet z Frankfurtu Hahnu: 9., 13., 16. dubna

Odlet z Tangieru: 13., 16., 23. dubna

Ubytování doporučujeme usmlouvat na místě, jednoduchý nocleh pořídíte již okolo 100 – 150 Kč/noc.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Tangier, Morroco{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)