Maroko – Ryanair – 2042 Kč
28.12.2013

Maroko – Ryanair – 2042 Kč

O této nabídce

Levné lety Ryanairu z Brna a Ostravy do Londýna s sebou přinášejí možnost dostat se levně i do ještě zajímavějších destinací a alternativně strávit dovolenou na dvou různých místech. Příkladem mohou být letenky do marockého Marrakéše nebo Fezu, kam se aktuálně dostanete z Brna nebo Ostravy jen za 2042 Kč.

Za tuto cenu můžete pořídit odlet 18.1. a návrat z Marrakéše 21.1. nebo z Fezu 23.1.

Rezervace potom mohou vypadat následovně:

1. možnost
Brno – Londýn 18.1.
Londýn – Marrakéš 19.1.
Marrakéš – Londýn 21.1.
Londýn – Brno 22.1.

Pokud Vám nevyhovuje dlouhé čekání na letišti, můžete si pobyt v Londýně prodloužit a letět tam již 17.1. nebo zpátky se vracet až 23.1.

2. možnost
Ostrava – Londýn 18.1.
Londýn – Fez 19.1.
Fez – Londýn 23.1.
Londýn – Ostrava 23.1.

V tomto případě je nepohodlný přestup pouze směrem tam, takže je možné zase vyrazit již o den dříve a užít si Londýn a Maroko během jedné cesty.

Tyto varianty je samozřejmě možné různě upravovat, například letět tam do Marrakéše a zpátky z Fezu nebo naopak.

Ubytování v Maroku je velmi levné a při troše smlouvání se můžete pohybovat i okolo 100 Kč za noc. Pokud jsme alespoň trochu dobrodružné povahy, rozhodně doporučujeme zařizovat ubytování až na místě.

Při cestě do Maroka naopak velmi doporučujeme půjčení auta – rezervaci můžete udělat v naší autopůjčovně.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Fez{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)