Maroko – Nador – 1080 Kč
4.10.2016

Maroko - Nador

O této nabídce

Vydejte se za blízkou exotikou, ochutnejte Tajin a přenocujte v oáze s berbery. Tahle exotika je dostupnější více, než se zdá, Ryanair totiž nabízí velmi pěkné ceny letenek z německých letišť do Maroka. I když je odlet ze vzdálenějšího Frankfurtu Hahnu, stejně se to po přičtení nákladů na cestu na letiště vyplatí, zpáteční letenka stojí totiž slušných 1080 Kč.

  • Rezervujte: nejlevněji na Ryanair.com
  • Zavazadla v ceně: klasické kabinové 55 x 40 x 20 cm a malá taška 35 x 20 x 20, dohromady 10 kg
  • Dostupnost: od listopadu do února mimo Vánoce a Nový rok

Ubytování v Maroku

Maroko je trochu orient, na první jednu dvě noci si bookněte jednoduché ubytko na Bookingu, potom si vysmlouvejte vlastní. U těch velmi jednoduchých ubytek počítejte s cenou okolo 150 – 200 Kč/os/noc.

Napříč Marokem

Určitě nezůstávejte pouze v Nadoru nebo v Tangieru, nasedněte na bus/vlak a procestujte ho napříč, tomu úplně vybízí si koupit letenky tam do Tangieru a zpátky z Nadoru. Dražší alternativou je půjčení auta. Oproti veřejné dopravě je to samozřejmě dražší, budete ale flexibilní a můžete se v klidu vydat přes pohoří Atlas třeba až k berberům do Merzoughy.

Jak se dostat na letiště

Samozřejmě nejlevněji (tedy hnedka po stopování 🙂 vyjde vlastní auto a pokud pojedete 4 a rozpočítáte si benzín na jednoho, vyjde vás to okolo 600 Kč/os. Zajímavou možností je to jet vlakem, kdy vás zpáteční jízdenka z Prahy do Frankfurtu vyjde při 4 osobách na cca 1150 Kč, mrkněte na tenhle šikovný vyhledávač. Paradoxně nejdráž vychází autobusy Regiojet, (1260 Kč) a Flixbus dokonce 70 EUR za zpáteční jízdenku.

Náhled letenky za 1080 Kč

Maroko - Nador - 1080 Kč

4
Zapoj se do diskuze

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Jirka Spolek - www.zaletsi.czJaroslav ČernýJana Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Jana
Host
Jana

Dobrý den, mohla bych požádat o nějaký vzorový termín? Nemohu se dostat na cenu letenky níž, než je 3800Kč. Předem moc děkuji! Jana

Jaroslav Černý
Host
Jaroslav Černý

Dobrý den. Mám volno od 10.10 do 25.10. 2016. V tomto termínu bych chtěl letět do Maroka ale nemohu se dostat na podobnou cenu. Děkuji předem za pomoc.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)