Maroko – Nador – 1080 Kč
4.10.2016

Maroko - Nador

O této nabídce

Vydejte se za blízkou exotikou, ochutnejte Tajin a přenocujte v oáze s berbery. Tahle exotika je dostupnější více, než se zdá, Ryanair totiž nabízí velmi pěkné ceny letenek z německých letišť do Maroka. I když je odlet ze vzdálenějšího Frankfurtu Hahnu, stejně se to po přičtení nákladů na cestu na letiště vyplatí, zpáteční letenka stojí totiž slušných 1080 Kč.

  • Rezervujte: nejlevněji na Ryanair.com
  • Zavazadla v ceně: klasické kabinové 55 x 40 x 20 cm a malá taška 35 x 20 x 20, dohromady 10 kg
  • Dostupnost: od listopadu do února mimo Vánoce a Nový rok

Ubytování v Maroku

Maroko je trochu orient, na první jednu dvě noci si bookněte jednoduché ubytko na Bookingu, potom si vysmlouvejte vlastní. U těch velmi jednoduchých ubytek počítejte s cenou okolo 150 – 200 Kč/os/noc.

Napříč Marokem

Určitě nezůstávejte pouze v Nadoru nebo v Tangieru, nasedněte na bus/vlak a procestujte ho napříč, tomu úplně vybízí si koupit letenky tam do Tangieru a zpátky z Nadoru. Dražší alternativou je půjčení auta. Oproti veřejné dopravě je to samozřejmě dražší, budete ale flexibilní a můžete se v klidu vydat přes pohoří Atlas třeba až k berberům do Merzoughy.

Jak se dostat na letiště

Samozřejmě nejlevněji (tedy hnedka po stopování 🙂 vyjde vlastní auto a pokud pojedete 4 a rozpočítáte si benzín na jednoho, vyjde vás to okolo 600 Kč/os. Zajímavou možností je to jet vlakem, kdy vás zpáteční jízdenka z Prahy do Frankfurtu vyjde při 4 osobách na cca 1150 Kč, mrkněte na tenhle šikovný vyhledávač. Paradoxně nejdráž vychází autobusy Regiojet, (1260 Kč) a Flixbus dokonce 70 EUR za zpáteční jízdenku.

Náhled letenky za 1080 Kč

Maroko - Nador - 1080 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)