Maroko – Marrákeš z Prahy za 1 518 Kč
8.2.2019

Maroko - Marrákeš z Prahy

1 518

O této nabídce

Jednou z nejatraktivnějších nových linek Ryanairu na trase z Prahy je rozhodně ta směřující na sever Afriky – do Maroka. Občas se i na této trase dají ulovit super letenky pod 2 tisíce Kč a jedním z těch momentů je i dnešní den. Zpáteční letenky z Prahy do Marrákeše pořídíte na dvojici červnových termínů za super cenu 1 518 Kč. Na několik dalších termínových kombinací během března, dubna, května i června pak ceny letenek oscilují kolem dvou tisícovek, což je stále velmi good. Tak neváhej dlouho a vyraz za dobrodružstvím a zážitky do této nádherné země. Nezapomeň však, že v červnu již bude v centrálním Maroku pěkné horko…

Jedno ze čtyř královských měst vám k prozkoumání nabídne medínu zapsanou na seznamu UNESCO a ruchu velkoměsta utečete jižním směrem do národního parku Tubkal v pohoří Vysokého Atlasu, kde lze zdolat nejvyšší horu celého Maghrebu – Džabal Toubkal tyčící se do výše 4 167 m. n. m. Případně se vydejte na koupačku do jižněji ležícího letoviska Agadir či za surfingem do Taghazoutu a jeho okolí.

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: březen – červen 2019
 • Příkladové termíny:
  • 7. – 14. 3. za 2 487 Kč
  • 14. – 18. 4. za 2 477 Kč
  • 19. – 26. 5. za 2 201 Kč
  • 30. 5. – 6. 6. za 2 145 Kč
  • 2. – 6. 6. za 1 518 Kč
  • 2. – 9. 6. za 1 518 Kč
  • 16. – 23. 6. za 1 900 Kč

Ubytování

Určitě alespoň na jednu noc zůstaňte přímo v Marrákeši. My bychom si zde vybrali tento dobře hodnocený typický riád za 397 Kč/os./noc včetně snídaně anebo tento tříhvězdový hotel západního střihu za 559 Kč/os./noc včetně snídaně. Další nabídku ubytovacích kapacit kdekoliv po Maroku pak hledejte na Bookingu či Hotels.com.

Víza

Občané České republiky nepotřebují pro vstup do Maroka víza, tedy pokud jejich pobyt v zemi nepřesáhne 90 dní. V rámci využití současné nabídky můžete být v klidu…

Autopůjčovna

Po Maroku se dá velmi dobře cestovat vlakem resp. stopovat. Pokud však pojedete v bandě, tak rozhodně doporučujeme zapůjčit si auťák. Budete tak maximálně flexibilní a naplánujete si celý výlet přesně podle sebe. Mrkněte do  naší autopůjčovny, kde si vyberete káru a ta na Váš již může čekat přímo na letišti po Vašem příletu.

Náhled letenky z Prahy do Marrákeše za 1 518 Kč

Maroko - Marrákeš z Prahy za 1 518 Kč


Bude se hodit

Praha (PRG)

guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Lucie

Dobrý den,

letenky již tak levné nejsou. Myslíte si, že je reálné, že je ještě zlevní na červen?

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)