Maroko – Marrákeš z Prahy za 1 258 Kč
6.3.2019

Maroko - Marrákeš z Prahy

1 258

O této nabídce

Společnost Ryanair začíná z Prahy provozovat čím dál více linek, ale jednou z nejoblíbenějších mezi cestovateli – dobrodruhy stále zůstává ta do Maroka s cílem v Marrákeši. V rezervačním systému aerolinky se nyní opět objevily zpáteční letenky za velmi atraktivní cenu. Ten nejlacinější termín na přelomu května a června pořídíte dokonce za 1 258 Kč. Během jarních měsíců od dubna do června si však můžete vybírat hned z několika dalších termínových kombinací v cenách do 2 tisíc Kč či lehce tuto hranici překračujících, a to je bezesporu velký dobrý! Pokud tedy máte na Maroko spadeno, tak určitě neváhejte dlouho. Mějte však na paměti, že zejména během června bude již v centrální části země pěkné „palermo“.

Jedno ze čtyř královských měst vám k prozkoumání nabídne medínu zapsanou na seznamu UNESCO a ruchu velkoměsta utečete jižním směrem do národního parku Tubkal v pohoří Vysokého Atlasu, kde lze zdolat nejvyšší horu celého Maghrebu – Džabal Toubkal tyčící se do výše 4 167 m. n. m. Případně se vydejte na koupačku do jižněji ležícího letoviska Agadir či za surfingem do Taghazoutu a jeho okolí.

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti  Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: duben – červen 2019
 • Termíny:
  • 7. – 14. 4. za 2 463 Kč
  • 25. 4. – 2. 5. za 1 826 Kč
  • 16. – 23. 5. za 2 083 Kč
  • 23. – 30. 5. za 1 940 Kč
  • 30. 5. – 6. 6. za 1 258 Kč
  • 2. – 6. 6. za 1 318 Kč
  • 9. – 13. 6. za 1 686 Kč
  • 13. – 20. 6. za 1 686 Kč

Ubytování

Každopádně alespoň na jednu zůstaňte v Marrákeši, projděte si medinu a složte hlavu v tomto pěkném tříhvězdovém hotelu za 501 Kč/os./noc se snídaní v ceně anebo využijte tento jednoduchý riád za 346 Kč/os./noc. Další nabídku ubytovacích kapacit kdekoliv po Maroku pak hledejte na Bookingu či Hotels.com.

Víza

Občané České republiky nepotřebují pro vstup do Maroka víza, tedy pokud jejich pobyt v zemi nepřesáhne 90 dní. V rámci využití současné nabídky můžete být v klidu…

Autopůjčovna

Po Maroku se dá velmi dobře cestovat vlakem resp. stopovat. Pokud však pojedete v bandě, tak rozhodně doporučujeme zapůjčit si auťák. Budete tak maximálně flexibilní a naplánujete si celý výlet přesně podle sebe. Mrkněte do  naší autopůjčovny, kde si vyberete káru a ta na Váš již může čekat přímo na letišti po Vašem příletu.

Náhled letenky z Prahy do Marrákeše za 1 258 Kč

Maroko - Marrákeš z Prahy za 1 258 Kč

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)