Maroko – Marrákeš z Krakova za 1 017 Kč
14.5.2018

Maroko - Marrákeš z Krakova

1017

O této nabídce

Doba, kdy začne irský nízkonákladový dopravce Ryanair létat na sever Afriky i z Prahy a Bratislavy, se nezadržitelně blíží. Toužíte-li však navštívit a ochutnat Maroko všemi smysly již nyní, pak je aktuálně nejvýhodnější možností letět z nedalekého Krakova. Zpáteční letenky do Marrákeše pořídíte na příští týden za pěkných 1 017 Kč. O pár stováků dráže pak bude k dispozici i několik dalších termínů od května až do poloviny července, kdy již v centrálním Maroku očekávejte pořádná vedra. Jedno ze čtyř královských měst vám k prozkoumání nabídne medinu zapsanou na seznamu UNESCO a ruchu velkoměsta utečete jižním směrem do národního parku Tubkal v pohoří Vysokého Atlasu, kde lze zdolat nejvyšší horu celého Maghrebu – Džabal Toubkal tyčící se do výše 4 167 m. n. m.

 • Rezervujte: v češtině přes náš vyhledávač anebo trochu levněji přímo na stránkách Ryanairu
 • Zavazadla:  1 ks většího příručáku s max. limity 55 x 40 x 20 cm a 1 ks menšího omezeného na rozměry 35 x 20 x 20 cm
 • Dostupnost: květen – červenec 2018
 • Termíny:
  • 18. – 25. 5. za 1 702 Kč
  • 21. – 25. 5. za 1 017 Kč
  • 28. 5. – 1. 6. za 1 069 Kč
  • ​​​​​​​18. – 25. 6. za 1 434 Kč
  • 9. – 20. 7. za 1 661 Kč

Ubytování

Ubytko v Maroku vás rozhodně nevyjde na nějakou šílenou raketu. Doporučujeme si booknout první noc přes osvědčený Booking či srovnavač Trivago a následně si pro další pobyt umslouvat s majitelem výhodnější podmínky. Mrkněte na tento stylový riád se skvělým hodnocením za 510 Kč/os./noc včetně snídaně anebo přespěte v tomto neméně pohodovém riádu v centru města za 485 Kč/os./noc – opět i se snídaní.

Jak do Krakova

Vzhledem k časům odletu a příletu se nám bohužel nepodaří dost dobře nakombinovat přískoky z Prahy do Krakova se stejným dopravcem. Vzít za vděk tak budeme muset buď vlakovým spojením v podání společnosti Leo Express, který vás do metropole Malopolského vojvodství dopraví v den předcházející odletu od 488 Kč. Případně využijte zelené autokary Flixbusu, kdy jednosměrné jízdenky začínají na 399 Kč.

Víza

Občané České republiky nepotřebují pro vstup do Maroka víza, tedy pokud jejich pobyt v zemi nepřesáhne 90 dní. V rámci využití současné nabídky můžete být v klidu…

Autopůjčovna

Po Maroku se dá velmi dobře cestovat vlakem resp. stopovat. Pokud však pojedete v bandě, tak rozhodně doporučujeme zapůjčit si auťák. Budete tak maximálně flexibilní a naplánujete si celý výlet přesně podle sebe. Mrkněte do naší autopůjčovny, kde si vyberete káru a ta na Váš již může čekat přímo na letišti po Vašem příletu.

Náhled letenky z Krakova do Marrákeše za 1 017 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)