Maroko – Marakéš z Prahy – 2 509 Kč
28.9.2014

Maroko - Marakéš

O této nabídce

Pro cestovatele, kteří plánují cestu do Maroka, by neměla uniknout nabídka společnosti Easyjet.  Zpáteční letenky z Prahy (PRG) přes Miláno (MXP) do Marakéše (RAK) vychází na 2 509 Kč za osobu tam i zpět, pokud poletíte alespoň dva. Pokud vás poletí více, bude cena ještě nižší. Jako příklad uvádíme odlet  25. ledna s návratem 30. ledna.

  • 25. ledna Praha (PRG) => Miláno (MXP)
  • 26. ledna Miláno (MXP) => Marakéš (RAK)

a zpět:

  • 30. ledna Marakéš (RAK) => Miláno (MXP)
  • 31. ledna Miláno (MXP) => Praha (PRG)
  • Rezervace: na stránce aerolinky, do vyprodání, letenky rezervujte v jedné rezervaci
  • Zavazadla: Kabinové zavazadlo 56 x 45 x 25 cm bez omezení hmotnosti
  • Dostupnost letenek: zejména přelom ledna/února za podobnou cenu

Varianta bez nocování v Miláně

Pokud si nechcete cestou do Maroka prohlédnout Miláno, můžete to letět s rychlými přestupy v Miláně v tyto dny (musíte koupit nejdříve zpáteční letenku Praha – Miláno a poté Miláno – Marakéš)

  • 5. 2. – 11. 2. – 2990 Kč
  • 26. 1. – 2. 2. – 3149 Kč

Ubytování

Maroku je běžné smlouvání, takže hotel doporučujeme vyjednat až na místě. Pokoj s vlastní koupelnou v centru lze usmlouvat i na 150 Kč/os./noc.  Pokud se chcete smlouvání vyhnout a mít první noc jisté ubytování, potom za přibližně 206 Kč/os/noc doporučujeme tento jednoduchý hotel v centru Marakéše.

Sahara, vodopády d’Ouzoud

Pokud pojedete čtyři, doporučujeme si půjčit na letišti automobil a vydat se do písečných dun Merzoughy – mrkněte se na porovnávač aut.  Pokud Vás pojede méně, v Marakéši vemte autobus Supratours, který tam jede přes celou noc.

[google-map-v3 shortcodeid=“26795113″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Marrakech{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
11 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)